Niçin EsDubai

ES Dubai’de maceranıza başlayarak, dünyanın en klas istikametlerinden birini keşfedin!

Okulumuz Yeni Dubai’nin kalbi olan, Jumeirah Lake Towers (JLT)’ta bulunmaktadır.JLT rahat ulaşımlı bir yerdedir ve büyük bir yemek seçimi, perakende ve eğlence seçenekleri sunup, toplu ulaşımı harikadır (iki tane metro istasyonu vardır) ve Dubai Marina Alışveriş Merkezinden ve plajdan sadece birkaç dakika mesafededir.

Konumumuz güvenli çevresi, yerli spor alanları ve aktiviteleri ve ücretsiz dolmuş ulaşımı ile uluslararası öğrenciler için ideal bir ortam sunar.

ES Dubai olarak biliyoruz ki insanların ingilizce öğrenmek için birden çok sebebi var. Ve biz sizleri hedeflerinize ulaştıracak uygun ortamı sağlıyoruz. ES Dubai olarak sizi hedeflerinize ulaşmada destekleyecek tecrübeli hocalarımız tarafından geniş yelpazede kurs seçenekleri sunuyoruz.

  • Ücretsiz Wi-Fi 
  • Kütüphane/çalışma odası

Ortalama sınıf büyüklüğü: 10

Maksimum öğrenci sayısı: 17

Öğretmenler: Delta/CELTA/TESOL nitelikli native İngiliz hocalar

Müsait kurslar:

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS sınavına hazırlık
  • Özel ders
  • Konuşma dersleri 

Büyük öğretmen ve sınıf kaynakları: ES Dubai'de, nitelikli ve deneyimli öğretim yüksek standartlarda hem de dijital sınıf teknolojisini kullanarak İngilizce öğrenmenize yardımcı anadili İngilizce, bizim eğitmenler vardır.

Dil ve sosyal program: Bir aktivite programından çok daha fazlası,ekibimiz aktiviteleri İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenizi ve aynı zamanda eğlenmenizi sağlayacak şekilde düzenlemektedir. Bazen öğrenmenin en iyi yolu eğlenerek öğrenmektir.

Dünyanın her yerinden öğrenciler: 41 farklı milletten öğrencilerle bir arada okuyup uzun dönem arkadaşlıklar edineceksiniz.

Okulumuzun konumu: Bizim bir konumda yeni bir Dubai, plaj alanı ve Yat Limanı Alışveriş Merkezi içinde yakın olmasının yanı sıra, toplu taşıma mükemmel erişime sunmaktadır.

Açık kapı politikası: Endişeleri veya deneyim herhangi bir yönü hakkında sorularınız varsa, her zaman yardıma hazırdır ekibinin bir üyesi olduğunu.

24-saat acil yardım hattı: Sen ve senin aile-güven verici bir hizmet bizim acil yardım hattı günün veya gecenin herhangi bir zamanda yardım sağlar