FLS Citrus College Los Angeles Amerika İngilizce Dil Okulu - Amerika - Los Angeles

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 •  INTERNATIONAL İNGİLİZCE DİL OKULLARI

  İngilizceyi ana dilinizi öğrenir gibi öğrenebilirsiniz. En modern akademik içeriğe göre hazırlanmış olan ve konuşma, dinleme ve okuma alanlarına daha çok odaklanan yoğun İngilizce programı ile İngilizceyi kullanım yeteneklerinizi kısa zamanda etkili bir biçimde geliştirebilirsiniz

   

  9 Ayrı Seviyede, İhtiyaçlarınıza Göre Dizayn Edilmiş İngilizce Eğitimi 
  FLS International’ın 9 ayrı düzeyde sunduğu İngilizce programları yeni başlayanların da,  üniversite veya yüksek lisans programına geçiş için hazırlanan öğrencilerin de ihtiyacını karşılayabilecek niteliktedir. Her öğrencinin genel olarak aldığı Temel İngilizce programının üzerine alınabilecek seçmeli dersler (Yoğun İngilizce Programı’na dahildir) sayesinde öğrenciler kendi odaklanmak istedikleri alanlara yönelebilirler. Buna ek olarak FLS öğrencileri, English Everwhere ve Language Extension Day gibi tamamen özelleşmiş öğrenim araçlarından ve yöntemlerinden de yararlanabilmektedirler.

   

  Üniversite kampüslerinde eğitim 
  FLS International merkezleri, Amerika’nın en popüler şehirlerinde ve çoğunlukla üniversite kampuslarında konumlanmışlardır. Modern olanaklarla donatılmış olan merkezlerin her birinden ilgili bölgenin kültür ve gezi alanlarına kolaylıkla ulaşılabilinmektedir. İster Kaliforniya’nın güneşli ve sıcak ortamında, ister dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan ve bir kültür başkenti olan Boston’da olsun, FLS  sizi doğru eğitim ile buluşturabilecek bir merkezi mutlaka bulunmaktadır

   
  Niçin FLS International Amerika İngilizce Dil Okulları
  • Yüksek standartlarda İngilizce Eğitimi alma imkanı
  • İngilizce’yi ana diliniz gibi öğrenme kolaylığı
  • 6 yıllık İngilizce Eğitim tecrübesi
  • Kolej ve üniversitelere ücretsiz yerleştirme servisi
  • Profesyonel eğitim kadrosu
  • Şehir merkezindeki okullar
  • Aktivite programları
  • Teknoloji donanımlı sınıflar
  • İnternet erişimi
  • Seviye belirleme sınavı

   

  FLS INTERNATIONAL CITRUS COLLEGE AMERİKA İNGİLİZCE DİL OKULU

  Citrus College kampüsü Glendora şehrinde yerleşik Los Angeles merkeze oldukça yakın bir konuma sahiptir. Öğrenciler İngilizceyi az sayılı geniş sınıflarda ,deneyimli eğitmenler eşliğinde ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile etkileşime girme imkanı yakalayarak öğrenirler.Ünlü Kaliforniya sahilleri, Disneyland, Üniversal Stüdyoları, Hollywood ve Beverly Hills öğrencilerimizi bekleyen heyecan verici ziyaret noktalarından sadece bir kaçını oluşturmaktadır.

   

  Prestijli Üniversitelere Transfer Olma İmkanı 
  1915 senesinde kurulan bu okul Kaliforniya bölgesinin en kötü okulları arasında yer alır. 14.000 öğrenci kapasiteli Citrus College bünyes,nde yerleşik merkezimiz, size Los Angeles ortamında İngilizceyi, güvenli ve tam donanımlı bir kolej kampüsünde sunmaktadır. Diğer FLS  kampus içi merkezler gibi, Citrus College’ta da öğrencilerimiz kolej kartı alabilir ve okulun sağladığı tüm hizmetlerden Citrus College öğrencisi gibi faydalanabilirler.Programını tamamlayan öğrencilerimiz dünya sıralamasında en üst seviyelerde bulunan UCLA ve UC Berkley gibi okullara transfer olabilirler.

  FLS INTERNATIONAL CITRUS COLLEGES İNGİLİZCE DİL OKULU PROGRAMLARI

   

  ► FLS Boston Genel / Yoğun İngilizce
  Haftalık Ders Sayısı  20, 30
  Seviye  Başlangıç - İleri
  Program süresi  1 – 52 Hafta
  En düşük katılım yaşı  15
  Sınıf Mevcudu  En fazla 15 kişi
  Başlangıç tarihi Her hafta


   

  • Başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar toplam 9 ayrı düzey.
  • Öğretmenlerin öğrencilerle  birebir ilgilenebilmesini sağlayan 15 kişiden daha az sayıda öğrencili sınıflar.
  • 4 temel unsuru -Okuma, yazma, dinleme, konuşma -eksiksiz ve etkili biçimde işleyen Temel Sınıf.
  • Öğrencilere telaffuz kliniği, konuşma kulübü, bilgisayarlı ders, etüd sınıfı vb seçenekler sunan akademik grup çalışma dersi.
  • Öğrencilerin konakladıkları aileleri, öğrencileri gezilere götüren rehberleri ve FLS merkez çalışanlarını eğitimin aktif birer parçası yapan; Hot Sheets olarak adlandırılan bilgi görselleri ile her düzey sınıfın her haftası için farklı olarak uygulanan sadece FLS International'a özgü English Everywhere Programı.
  • Language Extension Day (LED) kavramı içerisinde her dönem başında bir gün, öğrencilerin farklı ortam ve koşullarda da dillerini geliştirebilmelerine imkan sunulması.
  • Öğrencilerin anlama becerilerini arttırıcı ve Amerikan kültürü hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayıcı, ders kitabına ek olarak sunulan okuma kitapları (Üst-Başlangıç ve daha ileri düzeylerde uygulanır).
  • Her hafta bir deneme sınavı ve her 4 haftada bir kapsamlı  öğrenci gelişim raporu.
  • Citrus College, Marymount College, Lock Haven Universitesi ve Tennessee Tech Üniversitesi’nde okulun kendi bünyesinde sunulan kütüphane, bilgisayar odası, spor tesisleri vb. erişim imkanı.
  • Ücretsiz ya da cazip fiyatlı gezi ve etkinliklere katılım imkanı.
  • Başarıyla tamamlanan her düzey sonrası Mezuniyet Sertifikası.
  • İlgili FLS düzeyinin tamamlanması sonrasında, mevcut denklik anlaşmalarıyla TOEFL sınavına girmeden üniversite ve kolejlere geçiş sağlanması.
  • 8 hf ve daha uzun süreli FLS programlarını tamamlayan öğrencilere ÜCRETSİZ Üniversite Yerleştirme Servisi
  • Kişiye özel akademik danışmanlık


   

  ► FLS Citrus College TOEFL Hazırlık Programı

  Uluslararası öğrenciler, eğitim almayı hedefledikleri kolej veya üniversiteye yapacakları başvuru öncesi pek çok hazırlık sürecinden geçmek durumunda olup, lisan yeterliliği göstermek ve lisan sınavlarından yüksek not alabilmek bu hazırlığın en önemli kısmını oluşturmaktadır. FLS TOEFL Hazırlık Programı, öğrencilerini Amerikan eğitim kurumları arasında en yaygın olarak kabul gören TOEFL sınavına, olabilecek en iyi şekilde hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır.
  Yoğun sınav hazırlık programının tamamı sınıfta eğitmen eşliğinde olmak üzere FLS öğrencilerine haftada 36 ders sunar. Bunlardan 18'i okuma, yazma, dinleme ve konuşma entegrasyonlu temel ders, 12'si TOEFL spesifik hazırlık dersi ve 6'sı lisan pratiği geliştirmeye yönelik Akademik Grup çalışma dersi olarak işlenmektedir.

  Öğrenciler program bünyesinde uzman eğitmenler eşliğinde aldıkları TOEFL'a yönelik okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitiminin yanı sıra, düzenli olarak yapılan deneme sınavları ile de hem güçlü ve zayıf yönlerini ortaya çıkararak ilgili doğrultuda spesifik çalışma yapma olanağına hem de sınav sistemine ve soru tiplerine alışkanlık kazanma şansına sahip olurlar.

  Öğrencilerin TOEFL Hazırlık Programı'na geçiş yapabilmeleri için FLS Seviye 5 ve üzeri olmaları gerekmektedir

  ________________________________________

   

  FLS INTERNATIONAL İNGİLİZCE DİL OKULLARI

   

    FLS AMERIKA İNGİLİZCE DİL OKULLARI

   

   FLS International  Boston Amerika İngilizce Dil Okulu
   FLS International Las Vegas Amerika İngilizce Dil Okulu
   FLS International Cookeville Tennessee Amerika İngilizce Dil Okulu
   FLS International Citrus College Los Angeles Amerika İngilizce Dil Okulu
   FLS International Lock Haven Pennsylvania Amerika İngilizce Dil Okulu
   FLS International Orange County Los Angeles California Amerika İngilizce Dil Okulu

   

     

   

  Okul Foto Galeri

  Los Angeles Hakkında

  Okul Video Galeri

  Amerika Hakkında

  Okul Nerede ?