NYLC- New York Language Center- Midtown - Amerika - New York City

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • New York Language Center

     30 yılı aşkın tecrübesiyle, New York Language Center, İngilizce dil eğitimi konusunda uzmanlaşmıştır. Uygun bir fiyata samimi ve destekleyici bir ortamda kaliteli bir eğitim hizmeti vermektedir. Dünyanın en kalabalık şehri olan New York'ta 4 farklı kampüsü vardır. Her yıl 15 bini aşkın öğrenci İngilizce öğrenmek için NYLC dil okulunu tercih etmektedir. 

       New York Language Center, öğrencilerine farklı kültürel ortamlarda İngilizce eğitimi görmelerine ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmelerine olanak sağlar. Tam da eğlenirken öğrenmek isteyenlere göre bir okuldur ve bunu sizlere gayet makul fiyatlarla sunmaktadırlar. Tüm New York Language School öğrencileri, fakülte üyeleri tarafından yönetilen çeşitli kültürel ve sosyal etkinliklere katılma fırsatına sahiptir. Okul ayrıca hiçbir ek ücret talep etmeden öğrencilere, çeşitli çalışma ortamları ve yardımlar sağlıyor.

      New York Language School,  eğitimin yanı sıra, çeşitli faaliyet programları da sunmaktadır. Faaliyet programları Washington DC, Niagara Şelaleleri ve Philadelphia gibi yerlere okul etkinlikleri düzenliyor. Ayrıca kültürel aktivitelerin yanı sıra, New York dışında isteğe bağlı hafta sonu gezileri de düzenlemektedir.

  Okul Foto Galeri

  New York City Hakkında

  Okul Video Galeri

  Amerika Hakkında

  Okul Nerede ?