Oxford House College Amerika New York İngilizce Dil Okulu-OHC - Amerika - New York City

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • Oxford House College İngilizce Dil Okulu

  1974 yılından beri hizmet vermeye devam eden Oxford House College, o günden beri dünyanın en büyük ve en saygın dil kurslarından biri haline gelmiştir. Siz eğitim alırken şehrin sunduğu her şeyi özümsemeniz için size en iyi şansı vermek için merkezi bir konuma sahiptir. Her yıl, 7.000'den fazla yerel ve uluslararası öğrenci OHC'ye İngilizce becerilerini, eğitimlerini ve kariyer beklentilerini geliştirmek için gelmektedir. OHC, birçok seçkin ve kaliteli okul ile ortaklık içindedir. Yenilikçi, deneyim odaklı bir eğitim anlayışını benimsemektedir. 5 farklı ülkede 3 ayrı kıtada merkezleri olduğundan 7/24 iletişim sağlamak mümkündür.

   

  OHC İngiltere    

  London( Oxford Street), London( Richmond), Stratford- Upon- Avon

  OHC Kanada      

  Toronto, Vancouver, Calgary

  OHC İrlanda       

  Dublin

  OHC Avustralya

  Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Cairns

   

  OHC USA           

  New York, Boston, Miami

   

  Oxford House College New York İngilizce Dil Okulu

  New York, dünyanın en tanınmış, en sevilen yerlerinden ve turistik yerlerinden ikonik Özgürlük Heykeli, Broadway, Times Meydanı ve Central Park, Empire State Binası ve Metropolitan Sanat Müzesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Manhattan adasındaki New York City, dünya üzerindeki herhangi bir yerden daha fazla ünlü ikonu tek bir kompakt alana sığdırmaktadır. OHC öğretmenleri ve personeli bu harika şehirde öğrenmeye ve sosyalleşmeye geçişinize yardımcı olmaktadır. New York'taki OHC'de İngilizce öğrenmek, gerçek New York'u yaşarken size iyi bir dil öğrenme şansı sunan, bütünsel olarak uyarıcı bir deneyimdir! Okul, öğretimde modern ve ileri yöntemler kullanan nitelikli ve son derece profesyonel öğretmenler ile çalışmaktadır. Modern ve geniş sınıflar, çalışma alanları, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz Wi-Fi erişimi gibi etkin dil öğrenimi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

  • Modern sınıflar
  • Çalışma odaları
  • Bilgisayar laboratuvarı.
  • Ücretsiz öğrenci wifi erişimi.

   

  Neden Oxford House College New York?

  Amerikan rüyasının başkentinde şehir merkezinde, kolay ulaşım ağı ve farklı kültürler ile kaynaşarak İngilizce öğrenebileceğiniz OHC NYC. Okulun sizlere sunmuş olduğu sosyal aktiviteler ile sosyalleşme ve NY şehrini tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca OHC okulunun sunmuş olduğu alternatif kurslar ile İngilizcenizi geliştirmenin yanında sınava yönelik ve iş İngilizcesi ile de rakipleriniz arasında farklılaşmanıza katkı sağlayabilir. 

   

  Sosyal Olanaklar

  Özgürlük Heykeli, Bronx Hayvanat Bahçesi, Amerikan Doğa Tarihi Müzesi ve Metropolitan Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Dünyanın en iyi alışveriş caddelerinden Beşinci Cadde’de gezebilir, kendinizi Celion Dion konserinde ya da Carrie Bradshaw’ın apartmanının önünde bulabilirsiniz. Bir hafta sonunuzu Boston’da geçirebilir, New York semalarında helikopter ile uçabilirsiniz. OHC dil okulu öğrencileri için her şeyi planlamaktadır. Dil öğrenimi derslerden sonra bile devam eder: şehrin sokaklarında dolaşırken ve en ünlü yerleri ziyaret ederken diğer uluslararası öğrencilerle birlikte dil becerilerinizi nasıl pratik edebilirsiniz.

   

  Oxford House College New York’da  düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce Programları

  Haftalık Ders Adedi

   

  1 Ders Süresi

   

  Kurs Süresi

  2-52 hafta

  Dil Düzeyi

  Az-İleri

  Başlangıç Tarihleri

  Her hafta

  Ort. Sınıf Mevcudu

  15

  Min. Katılım Yaşı

  16

  • Genel ingilizce
  • Yönetici İngilizcesi
  • Yoğun TOEFL Hazırlığı
  • 1'e 1 İngilizce

   

  Okul Foto Galeri

  New York City Hakkında

  Okul Video Galeri

  Amerika Hakkında

  Okul Nerede ?