Rennert New York Amerika İngilizce Dil Okulu - Amerika - New York City

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • Rennert International

  Rennert International, New York Üniversitesi’nin eski bir öğretim üyesi olan César Rennert tarafından 1973'te kurulmuştur.  Rennert'in misyonu, diyaloğa dayalı öğretim yöntemlerine odaklanan küçük sınıflar sunan yüksek kaliteli bir dil okulu yaratmaktı. Bir sınıf, bir öğretmen ve bir dille başlayan Rennert, neredeyse kırk yıl sonra, küçük işletmesi, New York City ve South Beach, Miami'de bir uluslararası eğitim ve iletişim merkezi haline gelmiştir. Rennert International, akademik, profesyonel, kültürel ve sosyal amaçlar için İngilizce ve yabancı dillerde benzersiz şekilde zenginleştirici dil programları sunarak öğrencilerinin yaşamlarını iyileştirmeye kendini adamıştır. Rennert, çalışanlarının küresel farkındalığını, işyeri değerlerini ve profesyonel gelişimini teşvik ederek, öğrencileri, öğretim üyelerini ve personeli birbirlerinden öğrenmeye teşvik eden kapsayıcı, destekleyici bir ortam sunar. Rennert, öğrencilerine, öğretim üyelerine, çalışanlarına ve eğitim ortaklarından oluşan topluluğuna kültürel duyarlılık ve saygı göstererek olağanüstü müşteri hizmeti sunmaya kararlıdır.

   

  Rennert International New York

  Amerika’nın en büyük, 24 saat canlı ve dinamik olan şehri New York, birçok insan için fırsatlar şehridir. Bu sebeple şehirde çok sayıda yabancı ve farklı etnik gruptan insan vardır. New York, ticaret,finans,meyda,sanat,moda,araştırma,teknoloji,eğitim ve eğlence alanlarında yaptığı katkılar ile küresel kent olarak anılmaktadır. Işıklı panoları ve görkemli afişleriyle Times Square meydanı'nı ziyaret edebilirsiniz.Moda caddesi olara bilinen 5th Avenue 'de alışveriş yapabilir, Tüm New York'u baştan aşağı izlemek istiyorsanız Empire State Building'i ziyaret edebilir ve ABD'nin sembolü haline gelen Özgürlük Anıtı'nın bulunduğu adaya gidebilirsiniz. Ayrıca Manhattan merkezinde bulunan Rockefeller Center'da alışveriş yapabilir, yemek yiyebilirsiniz.

  Rennert'in New York Okulu Midtown Manhattan'da, Grand Central Terminali, Chrysler Binası ve Birleşmiş Milletler genel merkezine iki şehir bloğu uzaklıkta yer almaktadır. Times Meydanı, Rennert'e sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde veya bir metro durağı uzaklıktadır. Şehir asla Broadway'in ışıkları, Times Meydanı'nın büyüsü, müzeler, gökdelenler, alışveriş, restoranlar, müzik ve dans kulüpleri ve çok daha fazlasıyla uyumaz!

  • 22 derslik
  • Okul genelinde ücretsiz WiFi
  • Öğrencilerin kullanımı için 23 bilgisayar
  • Mikrodalga fırın ve atıştırmalık / içecek otomatları bulunan salon

   

  Rennert International New York’da düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce Programları

  Haftalık Ders Adedi

  20, 25, 30

  1 Ders Süresi

  50 dk

  Kurs Süresi

  2-52 hafta

  Dil Düzeyi

  Az-İleri

  Başlangıç Tarihleri

  Her hafta

  Ort. Sınıf Mevcudu

  12

  Min. Katılım Yaşı

  17

  • İş İngilizcesi
  • Gençler için Yaz Kampı
  • Cambridge Sınav Hazırlık
  • Mesleki İngilizce Programı

  Okul Foto Galeri

  New York City Hakkında

  Okul Video Galeri

  Amerika Hakkında

  Okul Nerede ?