Poly Language Institute Pasadena Amerika İngilizce Dil Okulu - Amerika - Pasadena

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 •  
  POLY LANGUAGES INSTITUTE AMERİKA İNGİLİZCE DİL OKULLARI

  POLY Languages Institute dünyanın dört bir yanından on binlerce öğrenciye, ihtiyaç duydukları dil yeterliliğine ve eğitim hedeflerine ulaşmalarında ve kendi kendilerini geliştirmelerinde yardımcı olmuştur

  POLY Languages Institute, ilk merkezini Pasadena, California'da 1970 yılında açtı. Daha sonra bu merkeze ek olarak Pasedena, CA ve Irvine, CA merkezleri eklendi.

   
  Poly Languages Institute Pasedena Amerika İngilizce Dil Okulu

  Görkemli San Gabriel Dağları’nın eteğinde bulunan Pasadena, Pasedena şehir merkezinden sadece 15 dakika uzaklıkta samimi ve rahatlatıcı bir ortam sunmaktadır. Yıl boyunca ziyaretçiler, 500 değişik restoranın, alışverişin, meşhur müzelerin, kentin meşhur göz alıcı gül bahçelerinin tadını çıkarırlar. Pasadena aynı zamanda eğitim olanaklarıyla da ünlüdür ve POLY merkezi, Pasadena City College ve dünyanın lider araştırma ve eğitim üniversitelerinden biri olan, Amerika’nın sekizinci büyük koleji California Institute of Technology (Caltech)’ye yakın bir yerde konumlanmıştır. Tasarım ve görsel sanatlar konusunda dünyanın en iyi programlarından birine sahip olan, Art Center College of Design da okulun bulunduğu bölgeye yakındır.

  Okul Santa Monica ve Venice plajlarına kısa mesafededir. Harika bir spor kenti (Dodgers ve Lakers), eğlence başkenti (Universal Studios, Disney, Hollywood) ve kültür merkezi (Getty Museum, Hollywood Bowl) olmasının yanı sıra Pasedena, Amerika'nın en iyi üniversitelerinden iki tanesine ev sahipliği yapmaktadır: UCLA ve University of Southern California. Buna ek olarak; Santa Monica College, Pasedena Community College ve Pierce College gibi iki yıllık kolejlerdeki kalite, Pasedena'ı uluslararası öğrenciler için ideal bir yer yapmaktadır.

  Çeşitli kültürlerden ve akademik kökenden gelen her öğrencinin farklı zayıf ve güçlü yönü, odak noktası ve ihtiyaçları vardır. Bu nedenle müfredatta dört farklı kurs türü uygulanmaktadır:

  Okuma ve Yazma: Öğrencilerin, okuduğunu anlama ve kendi yazdığını geliştirmesinin yanı sıra İngilizce yapısı ve dilbilgisi bilgilerini keskinleştirebileceği derslerdir.

  Konuşma ve Dinleme: Öğrencilerin dinleme ve konuşma ile ilgili becerilerini geliştiren ve keskinleştiren iletişim işlevlerini öğrendiği derslerdir.

  Seçmeli Dersler: Öğrencilerin İngilizce Deyim ve Dilbilgisi öğrenmeyi seçebileceği derslerdir.

  Sınav Hazırlık Kursları: Öğrencilerin TOEFL, GMAT ya da GRE sınavlarına hazırlanmayı tercih edebileceği derslerdir.

  POLY bu ihtiyaçları ve öğrencilerin eğitim hedefleri karşılamak için tasarlanmış iki program sunar. Her bir program altı seviyeden oluşur: Birinci seviye yeni başlayanlar ve yanlış başlayanlar için; ikinci seviye ileri seviyedeki başlayanlar için; üçüncü ve dördüncü seviye sırayla düşük ve yüksek orta seviyedekiler için; beşinci ve altıncı seviyeler ileri düzeydeki öğrenciler içindir. Her seviye sekiz haftalık çalışma için tasarlanmıştır. Her seviye iki oturuma bölünmüştür. Her bir oturum, o oturumun başlangıç ve bitiş tarihleriyle birlikte dört haftada biter. Öğrenciler test edilir ve dil seviyelerine uygun bir şekilde yerleştirilirler.

  Test hazırlık sınıfları POLY ESL programlarını tamamlamış; üniversite, kolej ve lisansüstü okullara girebilmeleri için gerekli olan TOEFL, GMAT veya GRE sınavlarından birinin sonucuna ihtiyaç duyan öğrenciler için tasarlanmıştır. GMAT ve GRE, sözel zekâya ağırlık veren öğrenciler için hazırlanmış kurslardır. TOEFL kursu ise, yüksek seviyede dinleme, kavrama, dilbilgisi, okuma ve yazma becerilerini gözden geçirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

   

  POLY PASEDENA AMERİKA DİL OKULU DÜZENLENEN PROGRAMLAR
   
  Poly Pasedena Genel İngilizce Programları

  Bu program, okuma/yazma, konuşma/dinleme, seçmeli dersler ve ardından sınava hazırlık ile seçmeli dersleri içerir.

  Genel İngilizce Program Ücretleri (USD)
  Kurs Süresi Kurs Ücreti ($)
  Haftada 20 saat Haftada 25 saat Haftada 30 saat
  4 Hafta $720 $900 $1080
  8 Hafta $1440 $1800 $2160
  12 Hafta $2160 $2700 $3175
  Uzun Dönem İndirimli Kurs Ücretleri
  16 Hafta $2880 $3528 $4234
  20 Hafta $3528 $4410 $5292
  24 Hafta $4234 $5292 $6221
  28 Hafta $4939 $6048 $7258
  32 Hafta $5645 $6912 $8294
  36 Hafta $6221 $7776 $9137
  40 Hafta $6912 $8460 $10152
  44 Hafta $7603 $9306 $11167
  48 Hafta $8294 $10152 $11923

   

  POLY LANGUAGES INSTITUTE PASEDENA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

  POLY aile yanı konaklama ile öğrenci Yurdu seçenekleri sunmaktadır. 

  Pasedena Student Residence (Aylık) Aile Yanı Konaklama Aylık
  Tek kişilik oda: $780
  Çift kişilik oda: $690
  Kahvaltı & Akşam Yemeği: $900
  Yemeksiz: $800

   

  POLY LANGUAGES INSTITUTE PASEDENA İNGİLİZCE DİL OKULU EK ÜCRETLER
  Kayıt Ücreti 75$
  Havaalanında Karşılama 110$
  Konaklama İşlem Ücreti 95$
  I-20 içim Express Kurye 65$
  Kurs Kitapları 80-140$
   

   

      

   

  Bu Sayfada En Çok Arananlar

  Poly, Poly Pasadena, Poly Amerika , Poly Amerika ingilizce eğitimi, Poly yurtdışı dil okulları, Pasadena ingilizce, Pasadena dil okulu, Pasadena dil okulları, Amerika’da eğitim, Amerika egitim, Amerikaegitim,  Amerikada ingilizce dil kursları, yurtdışı ingilizce, Amerika ingilizce, Amerikaingilizce, yurtdışı ingilizce dil okulları, , Amerika dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında ingilizce, Amerikada eğitim, Amerika eğitim, Amerika TOEFL, Amerika dil okulları başvuru işlemleri

  Okul Foto Galeri

  Pasadena Hakkında

  Okul Video Galeri

  Amerika Hakkında

  Okul Nerede ?