Kaplan Brisbane Avustralya İngilizce Dil Okulu - Avustralya - Brisbane

KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH DİL OKULLARI

Dil eğitimi konusunda 80 yılı aşan deneyime sahip olan Kaplan International, dünya çapında İngilizce konuşulan 6 ülkede toplam 35 okula sahiptir. Dünya çapında 9 ülkede dil okulları vardır. Her yıl 150 farklı ülkeden 40.000 öğrenciye eğitim vermektedir.

 

Amerika

Boston, Chicago, Los Angeles, New York, San Francisco, Berkeley, Santa Barbara, Seattle

İngiltere

Londra, Bath, Bournemouth, Cambridge, Edinburgh, Liverpool,

Avustralya

Adelaide, Brisbane, Melbourne, Perth, Sydney

Kanada

Toronto, Vancouver

Yeni Zelanda

Auckland

İrlanda

Dublin

Almanya

 

Fransa

 

İsviçre

 

 

Kaplan Avustralya Dil Okulları

Avustralya, 20 UNESCO Dünya Mirası’na en sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda ülkede 500’den fazla ulusal park, Büyük Set Resifi ve Sydney Opera Binası bulunmaktadır. Ülke etkileyici mimari yapısı ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunmaktadır.  Sydney’in ünlü plajları ya da Melbourne’nin yerlileri gibi tercihler de bulunabilir, İngilizce öğrenme deneyiminizi benzersiz tecrübelerle yaşayabilirsiniz. 

 

Kaplan Brisbane

Brisbane şehri Avustralya'nın en büyük üçüncü şehri olup Queensland Eyaleti'nin başkentidir. Ülkenin denizi ve kumuyla ünlü Altın Sahil şeridinin yakınında yer alan şehir,deniz turizmi açısından popüler bir destinasyon olup ziyaretçilerini beklemektedir. Aborjin kabilelerinin yüzyıllardır yaşam alanı olan kent, 17 Temmuz 1799 yılında İngiliz kaptan Matthew Flinders tarafından keşfedilmiştir.

Şehrin kalbinden geçen nehirde ücretsiz bir feribot yolculuğu yaparak Brisbane’i keşfedebilirsiniz. Victoria tarzı ahşap evleri ve Coot-tha Dağı’nın yemyeşil yamaçlarında parıldayan gökdelenleri görebilir, çatı barlarında, nehir boyunca uzanan yemyeşil bahçelerde ve cesur çağdaş sanat galerilerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Lone Pine Park vahşi yaşamı koruma alanında ornitorenkleri, koalaları ve valabileri yakından görerek eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Brisbane İngilizce dil okulu modern eğitim ekipmanlarıyla, yeni ve geniş bir kampüste eğitim vermektedir. Dil okulu, Kaplan Business School ile geniş ve yeni bir kampüsü paylaşmaktadır. Okula çok yakın bir açık hava kafesi bulunmaktadır.Kaplan’ın şehir merkezindeki konumunda en donanımlı İngilizce eğitimini alırken bir yandan keşfetmeye doyamayacağınız harika bir şehirdir. Açık hava sinemaları, dünyaca ünlü Sunshine ve Gold Coast plajları, hayvanat bahçesi, sanat galerileri, balina şovları ile kelimenin tam anlamıyla yaşayan bir şehirde dilinizi geliştirebilirsiniz.

 • İnteraktif yazı tahtaları
 • Modern sınıflar
 • 50 adet bilgisayarı olan iki ayrı multimedya laboratuvarı
 • Çalışma odası
 • Kütüphane
 • Wifi
 • Öğrenci salonu
 • Öğrenci mikrodalga fırını

 

KAPLAN Brisbane’de düzenlenen programlar

 • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

20, 28

1 Ders Süresi

45 dakika

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

14

Min. Katılım Yaşı

16

 

 • Sınav hazırlık programları (IELTS, TOEFL)
 • Cambridge Hazırlık

 

 

Okul Foto Galeri

Brisbane Hakkında

Okul Video Galeri

Avustralya Hakkında

Okul Nerede ?