LSI Brisbane Avustralya İngilizce Dil Okulu - Avustralya - Brisbane

LSI BRISBANE İNGİLİZCE DİL OKULU

LSI İngilizce Dil Okulları

40 yılı aşkın süredir binlerce öğrenciye İngilizce dil eğitimi veren LSI - Language Studies International .İngilizce Dil Okullarının faalişye gösterdiği ülkelerden bazıları: LSI Avustralya, LSI Amerika, LSI Avustralya, LSI Yeni Zelanda, LSI Kanada.

LSI Brisbane Avustralya İngilizce Dil Okulu

LSI Brisbane; alışveriş merkezlerine, restoranlara ve toplu taşım araçlarına yakın tarihi bir binada, bu karmaşık fakat sakin, astropikal şehrin merkezinde yer alır. Okul tamamen klimalıdır ve okulun her katında mutfak hizmeti bulunmasının yanında, ücretsiz internet erişimli bilgisayar odası ve sessiz bir ortamda çalışmak için kütüphane bulunur.

 • LSI Brisbane, Brisbane nehrinin yanı başında, mağazalara, alışveriş merkezlerine, restorantlara  ve toplu ulaşım araçlara kolaylıkla erişilecek uzaklıkta, şehrin tam merkezindeki tarihi bir binada eğitim vermektedir.
 • LSI Brisbane, mutfak imkanı, bilgisayar salonu ve ücretsiz kablosuz internet erişimine sahip, klimalı bir ortama sahiptir. Okula sadece 5 dakika yürüyüş uzaklığı içinde parklar, ve kütüphaneler bulunuyor.
 • Parkın keyfini çıkartmak, açık hava cafelerini ziyaret etmek için  Queen Street Mall, Botanik Bahçelerinde kısa gezintilere çıkabilirsiniz. Müzeler, sabnat galerileri, ve South Bank Plasjı ile ünlü South Bank’a yürüyerek 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Ek olarak plajlara, yağmur ormanlarına, doğal yaşam parklarına ve manzara turlarına bir saatlik seyahat ile erişebilirsiniz.
 • Sosyal programlar, çevre gezileri, spor ve hafta sonu gezileri gibi Avustralya’nın +güneşli Ülke’ tanımlamasının hakkını veren her şeyi içerir.

Aktivite programı : Queen Street Mall, Botanik Bahçeleri ve Brisbane Nehri manzaralı bahçeli kafeleriyle ‘Riverside Centre’ gezileri yakın mesafeli gezilerdir.; plaj ve yağmur ormanları gibi göze çarpan aktivitelere bir saatten az zamanda ulaşılabilir. Sosyal program, Avustralya’nın ‘Güneşli Şehir’ inin en iyisini sunan, gezileri, sporları ve hafta sonu turlarını içerir.
 

LSI BRISBANE İNGİLİZCE DİL OKULU DÜZENLENEN PROGRAMLAR

 LSI  Brisbane  Dil Okulu Genel / Yoğun İngilizce Programı

Haftalık Ders Sayısı   20, 30              
İngilizce Seviyesi  Az - İleri  
Program Süresi  2 - 23 hafta
En Küçük Katılım Yaşı  16 
Max. Sınıf Mevcudu  15
Ders Süresi  50 dakika
Program Başlangıç Tarihi  Her hafta

 

Önemli Notlar:

 • LSI Brisbane ÖNEMLİ AVANTAJ: 6 ay ve üzeri olan Kurs ücretlerini taksitle ödeyebilirsiniz.
 • Sağlık Sigortası: Ortalama değerdir. 12 haftaya kadar eğitim Turist vizesi ile alınabildiği için 12 hf için sigorta ücreti zorunlu degildir.
 • Konaklama: Aile yanı, Tek kişilik oda, Hergün Kahvaltı & Akşam Yemeği
 • Öğrenciler Avustralya'da iken kendilerine daha ekonomik konaklama bulabildikleri için sadece ilk 4 hafta hesaplanmıştır.
 • Brisbane'de tanıdıkları olam  ya da konaklamalatını kendileri ayarlyacak öğrenciler Konaklama, Konaklama İşlem Ücreti, Karşılama ücretlerini göz ardı edebilirler.
 • LSI Brisbane'de Farklı konaklama seçenekleri de bulunuyor. 
 • Çalışma Hakkı: Eğitim alırken haftada 20 saat, tatillerde tam gün yasal çalışma hakkı bulunuyor. Aylık ort. 1500 AUD kazanılabilir.
 • SİZE ÖZEL BÜTÇELEME, ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ: Buradaki hesaplamalara gereken özen gösterilmiş olmasına rağmen Temel amaç fikir vermektir.Size Özel Bütçeleme için lütfen EDUROTA ile iletişime geçiniz. Eğitim danışmanlarımız size özel bütçeleme seçeneklerini size seri olarak hazırlayacak, konuyla ilgili her türlü sorularınızı cevaplandıracaktır.

 

LSI Brisbane Avustralya Dil Okulu Düzenlenen Diğer Programlar

 • Genel İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Sınav hazırlık Kursları

 

 


LSI İNGİLİZCE DİL OKULLARI

LSI İngiltere İngilizce Dil Okulları  LSI Brighton İngiltere İngilizce Dil Okulu
 LSI Cambridge İngiltere İngilizce Dil Okulu
 LSI Londra Central İngiltere İngilizce Dil Okulu
 LSI Londra Hampstead İngiltere İngilizce Dil Okulu
 LSI Amerika İngilizce Dil Okulları  LSI New York Amerika İngilizce Dil Okulu
 LSI Boston Amerika İngilizce Dil Okulu
 LSI San Diego Amerika İngilizce Dil Okulu
 LSI San Francisco Berkeley California Amerika İngilizce Dil Okulu
 LSI Avustralya İngilizce Dil Okulları  LSI Brisbane Avustralya İngilizce Dil Okulu
 LSI Yeni Zelanda İngilizce Dıl Okulları  LSI Auckland Yeni Zelanda İngilizce Dil Okulu
 LSI Kanada İngilizce Dil Okulları  LSI Toronto Kanada İngilizce Dil Okulu
 LSI Vancouver Kanada İngilizce Dil Okulu

 


LSI  Brisbane Avustralya için Kapsamlı Bilgi ve Okul kayıt işlemleri: 

        

 

Bu Sayfada En Çok Arananlar

LSI  Brisbane, LSI  Brisbane Avustralya, LSI  Avustralya İngilizce eğitimi, LSI  Avustralya dil okulu, LSI  dil okulları, Avustralya’da eğitim, Avustralya eğitim, Avustralya’da dil eğitim,  Avustralya’da İngilizce dil kursları, Brisbane Dil Okulları, Brisbane hakkında, Brisbane nerede, Brisbane üniversite, Brisbane Eğitim, yurtdışı İngilizce, Avustralya İngilizce, yurtdışı İngilizce dil okulları, Avustralya dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında İngilizce, Avustralya’da eğitim, Avustralya dil kursu, Avustralya vize, Avustralya öğrenci vizesi, Avustralya dil okullarına başvuru işlemleri, Avustralya Üniversite, Avustralya Staj, Brisbane Sertifika, Programları, Avustralya Sertifika programları, Avustralya Şehirleri, Avustralya Dil Okulu Genel Bilgiler

Okul Foto Galeri

Brisbane Hakkında

Okul Video Galeri

Avustralya Hakkında

Okul Nerede ?