Ability Melbourne Avustralya İngilizce Dil Okulu - Avustralya - MELBOURNE

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • ABILITY EDUCATION AVUSTRALYA İNGİLİZCE DİL OKULLARI

  Kökeni 1996 yılına dayanan Ability Education Dil Okulu, coşkulu, enerjik kadrosuyla öğrencilerine rahat ve eğlenceli bir atmosfer sunar. Ability, Avustralya’daki en arkadaş canlısı okullardan biri olarak bilinmektedir. Öğretmenlerin hepsi ana dili İngilizce olan, öğrencileriyle ilgili ve etkili eğitim veren kişilerdir. Kurslar, öğrencilerin elde edebilecekleri en yüksek başarıyı sağlama amaçlı dizayn edilmiştir. Sınıflar her ülkeden öğrencilerle güzelce karıştırılır. Yüksek kalitesi sayesinde Ability, English Australia ve Quality English’in ilk Avustralya üyesidir. Okulun Sydney ve Melbourne’de olmak üzere 2 şubesi vardır 
   

  Ability Education Avustralya İngilizce Dil Okulu Melbourbe Merkezi

  Ability Melbourne şubesi Central Business District’de, çeşitli dükkan, restoran, bar ve eğlencenin tam kalbinde konumlanmıştır. Merkezde olmasından dolayı tramvay ve tren istasyonuna, Yarra River’da gezinti yapabileceğiniz Southbank’a, alışveriş yapıp, yemek yiyip, dolaşabileceğiniz Crown Casino’ya kısa bir yürüme mesafesindedir. Şehirde canlı müzik ve eğlenceyi birçok alanda bulabilirsiniz. Brunswick St, Fitzroy en ünlü olanlardan biridir. Okulun kampüsü büyük, ferah ve güneş ışığı alan sınıflara sahiptir. Parlak ve güzel renkleriyle okul, öğrencilerinin sıcak ve rahat bir atmosferde eğitim görmelerini sağlar. Okulda ücretsiz çay ve kahve içebilirsiniz. Melbourne Avustralya’nın kültür merkezidir. Avustralya’daki en iyi spor, moda ve kültürel festivalleri sunar. Festivalleri, spor ve kültür etkinlikleriyle ünlüdür. Ülkedeki en iyi restoran, bar ve sanat galerilerinin Melbourne’de olduğu tartışılmaz bir konudur. 3.5 milyon nüfusuyla Melbourne Avustralya'daki ikinci en büyük kenttir. Ayrıca en düşük suç oranına sahiptir. Melbourne’un yüksek kaliteli okulları ve uluslararası ünü, şehri çalışmak için harika bir yer haline getirmiştir. dünyanın en çok kültürlü ve hoşgörülü kentlerinden biridir.

   
  ABILITY EDUCATION MELBOURNE İNGİLİZCE DİL OKULU DÜZENLENEN PROGRAMLAR
  • Genel İngilizce Programı
  • Akademik İngilizce Programı
  • İş İngilizcesi Programı
  • Sınav Hazırlık Programları
  • Lise Hazırlık Programı 
   
  ♦ Ability Melbourne Genel İngilizce Programı
  Haftalık Ders Sayısı  20 saat
  İngilizce düzeyi  Başlangıç - İleri
  Program süresi  2 – 52 Hafta
  Sınıf Mevcudu  En fazla 12 kişi
  Ders süresi  50 dk
  Başlangıç Tarihi Her hafta

  Ability Genel İngilizce programı Beginner’den Advanced’e tüm seviyelere açıktır. Eğlenceli bir ortamda, dinamik bir çevrede, öğrencilerin en iyi atmosferde öğrenim görmelerini sağlar. İngilizcenin 4 temel becerisi (okuma,yazma,dinleme,konuşma) üzerine kurulu olan programda haftada 20 saat ders görülmektedir ve temel beceri dersleri gramer dersleriyle desteklenmektedir. Her Pazartesi başlangıcın mümkün olduğu bu kurs öğrencinin ihtiyacına göre dilediği uzunlukta katılma şansı vardır.


  ♦ Ability Melbourne Akademik İngilizce Programı
  Haftalık Ders Sayısı  24
  Seviye  Orta üstü- İleri
  Program süresi  10 hafta
  Sınıf Mevcudu  En fazla 12 kişi
  Ders süresi  50 dk
  Başlangıç tarihleri 30 Aralık3 Şubat, 10 Mart, 14 Nisan, 19 Mayıs, 
  23 Haziran,  28 Temmuz, 1 Eylül, 6 Ekim, 10 Kasım

  Ability College Akademik İngilizce Programı, üniversiteye veya uzman bir koleje girmeye hazırlanan öğrenciler için tasarlanmıştır ve program 10 hafta sürelidir. Programı başarıyla bitiren öğrenciler IELTS sınavı almaksızın okula bağlı üniversitelere giriş yapabilmektedirler. Haftada 24 ders saati vardır. Upper-Intermediate ve Advanced seviyesindeki öğrenciler katılabilirler.

   
  ♦ Ability Melbourne IELTS Sınavı Hazırlık Kursu
  Haftalık Ders Sayısı  24
  İngilizce düzeyi  Orta - İleri
  Program süresi  12 hafta
  Sınıf Mevcudu  En fazla 12 kişi
  Ders süresi  50 dk
  Başlangıç Tarihi Her Hafta

  12 hafta süreli bu kurs IELTS sınavında başarılı olmak isteyen öğrenciler için sunulur. Bu sınav birçok Avustralya, İngiltere, Kanada, Yeni Zelanda, Amerika kurumları ve profesyonel kurumlarca tanınmıştır.  Aynı zamanda İngilizceyi daha yoğun öğrenmek isteyenler için de idealdir. Katılım süresi öğrencinin isteğine göre belirlenebilir. Katılımcıların en az Upper Intermediate seviyesinde olmaları veya Ability Academic sınavını geçmiş olmaları gerekmektedir. Son 10 yılda Ability 500’den fazla öğrenciyi IELTS’e hazırlamıştır.

   
  ABILITY MELBOURNE AVUSTRALYA KURS ÜCRETLERİ
    HAFTALIK
  DERS ADEDİ
  HAFTALIK ÜCRETLER
  Standart Fiyatlar Kampanyalı Fiyatlar
  Gündüz 20 + 3 Saat 340 AUD 230 AUD
  Akşam 20 + 3 Saat 300 AUD 210 AUD

  NOT: 30 Haziran 2014 tarihine kadar geçerlidir.

  ABILITY EDUCATION MELBOURNE KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

  Ability Education Melbourne dil okulu öğrencilerine aile yanı ve yurtta konaklama imkanı sunmaktadır.

  ♦ Aile yanı konaklama: 

  Hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği, hafta sonu öğle yemeğini de dahil eden bu konaklama tipi, Avustralya kültürünü öğrenmek ve dil pratiği yapmak için en iyi yoldur. Evler okula toplu taşıma araçlarıyla 30-40 dakika uzaklıktadırlar.

    Haftalık Ücret
  Aile Yanı Tek Kişilik Oda, Yarım Pansiyon 280 AUD
  Konaklama işlem Ücreti 230 AUD
   
  ♦ Yurtta Konaklama

  Ability bir dizi konaklama acentası ile çalışmaktadır.

  ABILITY MELBOURNE EK ÜCRETLER
  Kayıt Ücreti 200 AUD
  Havaalanı Karşılama 155 AUD

   


  ABILITY AVUSTRALYA AVUSTRALYA İNGİLİZCE DİL OKULLARI

  Ability Avustralya İngilizce Dil Okulları  Ability Melbourne Avustralya İngilizce Dil Okulu
  Ability Sidney Avustralya İngilizce Dil Okulu

   


  ABILITY  Melbourne Avustralya için Kapsamlı Bilgi ve Okul kayıt işlemleri: 

          

   

  Bu sayfada en çok arananlar:

  ABILITY  Melbourne, ABILITY  Melbourne Avustralya, ABILITY  Avustralya İngilizce eğitimi, ABILITY  Avustralya dil okulu, ABILITY  dil okulları, Avustralya’da eğitim, Avustralya eğitim, Avustralya’da dil eğitim,  Avustralya’da İngilizce dil kursları, Melbourne Dil Okulları, Melbourne hakkında, Melbourne nerede, Melbourne üniversite, Melbourne Eğitim, yurtdışı İngilizce, Avustralya İngilizce, yurtdışı İngilizce dil okulları, Avustralya dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında İngilizce, Avustralya’da eğitim, Avustralya dil kursu, Avustralya vize, Avustralya öğrenci vizesi, Avustralya dil okullarına başvuru işlemleri, Avustralya Üniversite, Avustralya Staj, Melbourne Sertifika, Programları, Avustralya Sertifika programları, Avustralya Şehirleri, Avustralya Dil Okulu Genel Bilgiler

  Okul Foto Galeri

  MELBOURNE Hakkında

  Okul Video Galeri

  Avustralya Hakkında

  Okul Nerede ?