Milner Perth Avustralya İngilizce Dil Okulu - Avustralya - Perth

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA

 • Kapsamlı Bilgi, Okul kayıt işlemleri için Milner Perth Avustralya İngilizce Dil Okulu Temsilcisi

     

  Bu Sayfada En Çok Arananlar

  Milner Perth, Milner Perth Avustralya, Milner Avustralya İngilizce Eğitimi, Milner Avustralya Dil Okulu, Milner Dil Okulları, Avustralya’da Eğitim, Avustralya Egitim, Avustralyada Egitim,  Avustralyada İngilizce Dil Kursları, Perth Dil Okulları, Perth Hakkında, Perth Nerede, Perth Üniversite, Perth Eğitim, Yurtdışı İngilizce, Avustralya İngilizce, Avustralya İngilizce, Yurtdışı İngilizce Dil Okulları, Avustralya Dil Okulu, Yurtdışı Eğitim, Yurtdışında İngilizce, Avustralyada Eğitim, Avustralya Eğitim, Avustralya Dil Okullarına Başvuru İşlemleri, Avustralya Üniversite, Avustralya Staj, Avustralya Sertifika Programları, Avustralya Şehirleri, Avustralya Dil Okulu Genel Bilgiler

  Okul Foto Galeri

  Perth Hakkında

  Avustralya Perth Şehir Rehberi

  Nüfus : 1,507,900 (2006) 

  Perth, Avustralya'da, Batı Avustralya eyaletinin başkenti. Avustralya'nın dördüncü büyük kenti ve Batı Avustralya nüfusunun dörtte üçünün toplandığı bir metropolitan bölgenin merkezidir. 
   

  NEDEN PERTH

  MODERN : Perth, modern, kozmopolit, bir eğitim ve kültür kentidir. 

  EKONOMİK : Perth diğer Avustralya kentlerine kıyasla eğitim giderlerinden konaklamaya, beslenmeden genel harcamalara kadar geniş bir yelpazede daha düşük yaşam giderlerine sahiptir. 

  ÇALIŞMA KOLAYLIĞI : Perth'de öğrencilerin iş bulup çalışmaları da diğer Avustralya kentlerine kıyasla daha kolaydır. 
   

  PERTH'İN TARİHİ

  19. yy'ın başlarında, Fransa ve ABD'nin Avustralya'nın batı kıyısını ele geçirmesinden çekinen İngiltere bölgedeki yerleşim alanını genişleterek bütün kıtaya egemen olmaya karar verdi. 1827'de Kaptan James Stirling bir yerleşme yeri seçmek üzere bölgeye geldi. 1829'da yörede bir İngiliz kolonisi kuruldu ve sömürgelerden sorumlu bakan Sir Geoege Murray'in İskoçya'da doğduğu yerin adı verildi. 1856'da kent statüsü alan Perth, yörede altın bulunması (1890), Fremantle limanının açılması (1901) ve kıtayı baştan başa geçen demiryolunun hizmete girmesiyle (1917) hızla gelişti. 
   

  PERTH'İN EKONOMİSİ

  Günümüzde Perth doğal kaynak rezervlerine yakınlığı sebebiyle (altın, demir, nikel, aluminyum, manganez, kömür, elmas, petrol ve doğalgaz) dünyaca ünlü pek çok madencilik ve mühendislik şirketinin ofisinin bulunduğu ve yoğunlaşmış ağır sanayileriyle önemli bir imalat merkezidir. 1962'de Uluslar Topluluğu ve İmparatorluk Oyunları'nın düzenlendiği Perth'de Batı Avustralya Üniversitesi ve Murdoch Üniversitesi bulunur. 
   

  PERTH'ÜN İKLİMİ

  Aralık- Mart arasındaki Yaz dönemi genel olarak kuru ve sıcaktır. Şubat yılın en sıcak ayıdır. Kışlar göreli olarak daha serin ve oldukça nemlidir. 

  Okul Video Galeri

  Avustralya Hakkında

  Okul Nerede ?