Avustralya Dil Okullarına Başvuru İşlemleri

 
► AVUSTRALYA’DA İNGİLİZCE DİL  EĞİTİMİ İÇİN NE ZAMAN BAŞVURU YAPMALIYIM?
Son dönemde Avustralya Öğrenci vize işlemleri daha kısa sürede sonuçlanıyor  olsa da önlem olarak Kurs başlangıç tarihinizden en erken 6-8 hafta öncesinde başvurmanızı öneriyoruz. Kimi durumlarda  Avustralya Vize görevlileri kişisel durumunuzu dikkate alarak vize belgeleri listesinde belirtilmeyen ek belgeler isteyebilir. Vize Belgelerinin hazırlanması, vize dosyasının hazırlanması (Merak etmeyin vize formlarını biz dolduruyor, belgelerinizi biz İngilizceye çeviriyoruz) ve Konsolosluk kaynaklı öngörülmeyen kimi gecikmeleri dikkate alarak ne kadar erken başvuru yapılırsa o denli tedbirli davranılmış ola olursunuz. Taktir edeceğiniz gibi Vizenizi almış olarak gidiş tarihinizi beklemek gibisi yoktur. 
 
► AVUSTRALYA İNGİLİZCE DİL OKULLARINA KAYIT YAPTIRMAK İÇİN NELER GEREKLİ?

Avustralya İngilizce Dil okulları için başvuru yapılması son derece basit bir işlemdir.

  • Avustralya için Başvuru Formu' nun doldurulması.
  • Pasaportunuz kopyası
  • Seçilecek programa göre diplomanızın kopyası gerekebilir
  • Seçilecek programa göre size İngilizce sınavı gönderilebilir.
  • Avustralya Dil Okulu Ön Ödemesi. Ön ödeme ek bir ödeme değildir. Toplam ücretten düşülecektir. Ön Ödeme Miktarı için Eğitim Danışmanlarımız sizi ayrıca bilgilendirecektir.
  • Site üst menüdeki Başvuru formunu doldurduğunuzda Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız sizi arayarak vize dahil tüm işlemlerle ilgili kapsamlı bilgi verecekler.
  •  
► AVUSTRALYA  İNGİLİZCE DİL OKULLARINA ÖDEMELERİ NASIL YAPACAĞIM ?
Avustralya vize işleminizin son aşamasında her şey yolunda ise Avustralya vize görevlileri bizi arayarak okul ödemenizi yapmanızı isteyecekler. Bu iyi bir haberdir çünkü vize aldığınız ancak vizenizin resmi olarak verilmeden önce okul ücretinizi ödemeniz gerektiği anlamındadır. Bu aşamada siz bize okul ücretini (önceden ödenen ön ödeme miktarı düşülerek) ödeyeceksiniz. Bizde okula ücreti havale ederek okuldan sizin için  eCoe belgesini alacağız. Sonrasında Avustralya Konsolosluğu bize Vize Belgenizi gönderecektir ki b u belge ile Avustralya’ya gidebilirsiniz.

 
► DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Başvuru işlemleri ile ilgili olarak yukarıda değinilen bilgilere ek olarak sormak istedikleriniz varsa bizi her zaman arayabilir ya da Bilgi İstek Formu gönderebilirsiniz. En kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.