Avustralya'ya Aile Olarak Gitmek Avantajlı mı?

 

Avustralya’ya eğitim için gitmek istiyorsunuz, ancak evlisiniz, belki çocuğunuz da var. Ailenizi geride bırakıp gitmek yerine ailenizle beraber gitmenin avantajlı olabileceğini biliyor muydunuz?

Avustralya ’da eğitim almayı düşünüyorsanız aileniz de sizinle beraber Avustralya’ya gelebilir ve eğitiminiz süresince sizinle birlikte kalabilir.

Avustralya’da eğitim alanların haftada 20 saat yasal çalışma hakları bulunuyor ve çalışarak haftada 200-500 AUD kazanılabiliyor. 

Aile olarak Avustralya’ya gidilmesi halinde eşiniz eğitim almıyor olsa bile o da sizin gibi haftada 20 saat yasal çalışma hakkına sahip olacaktır. Böylece beraber çalışarak haftada toplam 400-800 AUD kazanabilirsiz. Diğer bir ifade ile yılda 25.000-35.000 AUD kazanarak Avustralya’da eğitim & yaşam giderlerinizi karşılayabilirsiniz.
Öte yandan çocuklu aile iseniz ve çocuklarınız 5 yaş ve üzeri ise onlar için de okul kayıt işlemleri yapılması gerekmektedir ki bu ayrı bir maliyet anlamına gelecektir.

Ücretsiz Değerlendirme için 
Avustralya’ya Aile olarak gitmeye uygun olup olmadığınızı öğrenmek için Bilgi İstek formunu doldura bilşr ya da bizi arayabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız durumunuzu seri olarak değerlendirerek size bilgilendirecektir. Değerlendirme  hizmetimiz ücretsizdir.