Browns Avustralya İngilizce Dil Okulları

Brown İngilizce Dil Okulları Avustralya'nın en iyi dil okulları arasındadır. Avustralyanın sub tropikal bölgesinde birbirine yakın 2 kentte Brisbane ve Gold Coast'daki modern ve donanımlı okullarında  İngilizce dil eğitimi ve Sertifika/Diploma programları konusunda eğitim veriyor.

Browns Brisbane ve Browns Gold Coast  dil okulları eğitim kalitesinden, etkinliklere, konaklama seçeneklerine kadar öğrenci odaklı, dinamik okullardır.

Browns Brisbane ve Gold Coast'da öğrencilkerin iş bulup çalışabilmeleri için vasıf kazandırmaya yönelik Bariste eğitimi de verilmektedir.  Brisbane ve Gold Coast Avustralya turizminin cazibe merkezleri oldukları için Öğrenciler eğitim alırlarken hizmet sektöründe iş bulup çalışabilmektedirler.

Browns Avustralya dil okulları hakkında kapsamlı bilgi ve Kayıt işlemleri için Browns Avustralya Temsilcisi EDUROTA'yı hemen arayın. Brown'un sunduğu cazip olanaklar ve kampanyalar hakkında bilgi alın.

Browns Avustralya İngilizce Dil Okulları

Browns Brisbane Avustralya İngilizce Dil Okulu

Browns Brisbane İngilizce dil okulu Avustralya'nın en güzel, dinamik, modrn dil okullarından biridir. 12 ay boyunca ılıman olan Brisbane'de İngilizce öğrenmek, eğitim alırken çalışma olanaklarını dikkate alarak harika bir deneyim olacaktır.... Devamı >>

Browns Gold Coast Avustralya İngilizce Dil Okulu

Brisbane'in yanıbaşındaki Gold Cooast Avustralya'nın en güzel kentlerinden biridir. Su sporlarını, sayfiye kenti ortamını sevenler için ideal bir seçimdir. Brown Gold Cıoast Modern ve donanımlı binasında eğitim veriyor.... Devamı >>