EDUROTA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

EduROTA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, deneyimli eğitim danışmanları ile Yurtdışı eğitimle ilgili tüm işlemlerinde en büyük yardımcınızdır. Temsilciliğini yürütmekte olduğumuz okulların sayısı, kaliteleri ve yurtdışına gönderdiğimiz öğrenci sayısı ile EduROTA ülkemizde yurtdışı eğitim alanında faaliyet gösteren kuruluşlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

http://yedek.edurota.com/images/yurtdisi-egitimde-edabroad_clip_image002.jpg

Misyonumuz
Misyonumuz; öğrencilerimize, kariyer hedeflerine, içinde bulundukları koşullarına, ayırabilecekleri bütçelerine en uygun ülke, şehir, okul, kurs, konaklama ve yurtdışı eğitimin diğer tüm unsurları için uygun seçenekler sunmak,  bunların seçimi konusunda  yardımcı olmaktır. Eğitim danışmanlarımız kayıt işlemlerinden vize işlemlerine, havaalanında karşılama işlemlerinden sağlık sigortalarına kadar her konuda doğru güvenilir ve eksiksiz hizmet vermektedir.

 

http://yedek.edurota.com/images/yurtdisi-egitimde-edabroad_clip_image004.jpg

FAALİYET KONULARIMIZ 
Yurtdışındaki dil okullarından sertifika/diploma programlarına, üniversite eğitiminden staj imkanına kadar geniş yelpazedeki eğitim seçenekleri EduROTA Yurtdışı Eğitimin faaliyet alanına girmektedir

 

http://yedek.edurota.com/images/yurtdisi-egitimde-edabroad_clip_image006.jpg

YURTDIŞI EĞİTİM KONUSUNDA TÜM AŞAMALARLA YANINIZDAYIZ. 
Eğitim almak istediğiniz ülke, şehir, program sizin istekleriniz ve ekonomik koşullarınız çerçevesinde EduROTA Yurtdışı Eğitim danışmanlarınca değerlendirilir.

 

http://yedek.edurota.com/images/yurtdisi-egitimde-edabroad_clip_image008.jpg

YURTDIŞI EĞİTİM BİLGİ KAYNAKLARI
Konusunda uzman eğitim danışmanlarımız,  bilgi ve deneyimlerini hazırlanmış oldukları web siteleriyle sizlerle paylaşmaktadır.

 

http://yedek.edurota.com/images/yurtdisi-egitimde-edabroad_clip_image010.jpg

Ofislerimiz 
Gerek Merkez ofisimiz gerekse temsilciliklerimiz Yurtdışı Eğitimle ilgili konularda size yardımcı olmaya her zaman hazırdır.

 

http://yedek.edurota.com/images/yurtdisi-egitimde-edabroad_clip_image012.jpg

EduROTA Vize İşlemleri 
Öğrenci, ticari, turistik, ziyaret vizelerine mi ihtiyacınız var EduROTA Vize Danışmanları tüm  vize işlemlerinizde yanınızda.