GHS Good Hope Studies Cape Town Güney Afrika İngilizce Dil Okulu - Güney Afrika - Cape Town

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 •  
  GOOD HOPE STUDIES GÜNEY AFRİKA CAPE TOWN

  Güney Afrika Cape Town'daki en iyi İngilizce dil okullarından biri olan Good Hope Studies, Newlands ve Cape Town merkez olmak üzere Cape Town'da iki ayrı merkezde eğitim vermektedir.

   

    GHS Newlands: Cape Town'ın Newlands'ds bölgesinde buluna GHS, güvenli ve sessiz bir ortamda İngilizce eğitim görebileceğiniz, bahçesinde dinlenebileceğiniz bir binaya sahiptir. Canlı alışveriş merkezlerine kısa      bir yürüyüş uzaklıktadır.

   GHS şehir merkezi: Cape Town şehir merkezinin tam kalbinde, tren garının yakınında bulunan okul popüler yürüyüş yolu üzerinde, güzel bir binada faaliyet göstermektedir.

   
  GOOD HOPE STUDIES CAPE TOWN İNGİLİZCE DİL OKULU PROGRAMLARI
  • Genel / Yoğun İngilizce Programı
  • İş İngilizcesi Programı
  • IELTS ve TOEFL Hazırlık Programı

   

  GHS Cape Town Genel ve Yoğun İngilizce Programı

  Dersler süresince iletişim becerilerinizi çeşitli günlük durumlarla hızlıca geliştireceksiniz. Her gün dilbilgisi, kelime bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme, okuma, yazma becerileri üzerine eğitim göreceksiniz. Gazeteler ve dergiler içeren alıştırmalar, okuma kitabı ve çeşitli materyaller kullanacaksınız.

   
   
  GHS Cape Town İş İngilizcesi Programı

  İş hayatının uluslararası dili olan İngilizce dilini, iş hayatında kullanılan iletişim becerilerine ile birleştiren profesyonellere yönelik programlar bulunmaktadır. Orta - ileri seviye arasındaki kişiler katılabilirler. Yazılı egzersizler, diyaloglar, oyunlarla mesleki İngilizce ve iş dünyasında uzmanlık konusuna giren ya da teknik anlamı olan sözcükler v.b gibi alanlarda İngilizcenin öğrenilmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.


  GHS Cape Town IELTS ve TOEFL Hazırlık Programı

  Yoğunlaştırılmış sınavlara hazırlık programları hedeflediğiniz sınav skorunuzu almanız için tasarlanmıştır. GHP İngilizce Dil Okulu gireceğiniz tüm sınavlar için esnek ve yoğun sınav programı sunmaktadır.

   
   
  GHS CAPE TOWN KONAKLAMA

  Good Hope Studies Güney Afrika İngilizce Dil Okulunda öğrenciler aile yanı konaklama, apart ya da yurtta konaklama alternatiflerinden birini seçebilirler. Good Hope Studies ayrıca otellerle ilgili de ayarlama yapabilmektedir.

   
  AİLE YANI KONAKLAMA

  Standart Konaklama : 
  Aile yanı konaklamada şehrin doğu kesimlerinde müstakil, bahçeli evlere denk gelinirken şehir merkezine yaklaştıkça apartmanda kalan aileler artış göstermektedir. Ailelerin evleri okullara çok yakındır, sadece birkaçı en fazla 45 dakikalık mesafededir. Kahvaltı ve akşam yemeği sunmaktadırlar.

  Özel Aile Yanı Konaklama: 
  Özel aile yanı konaklama daha çok yetişkin ve rahatına düşkün öğrencilere tavsiye edilmektedir. Özel banyo imkanı sunan bu seçenekteki evler okula daha da yakınlardır.

  APARTTA KONAKLAMA

  Aile yanında kalmak yerine İngilizcesini diğer öğrencilerle kaynaşıp sosyalleşerek geliştirmeyi tercih edenler için ideal bir seçimdir. Öğrenci apartının bulunduğu konumda birçok bar ve restoran vardır. Öğrenciler ortak alanda TV-DVD izleyebilir, mutfakta istediğini pişirip yiyebilir. Her odada kasa ve ufak bir ücret karşılığı internet bulunmaktadır.

  YURTTA KONAKLAMA

  Uzun dönemli giden öğrenciler için ekonomik bir seçenektir. Öğrenciler yemeklerini kendileri pişirir. Odalar paylaşımlıdır, her odada iki yatak ve bir ranza bulunmaktadır. Yurtta dört banyo, bir ortak mutfak, bir oturma odası, bir yemek odası ve havuzu bulunan büyük bir bahçe bulunmaktadır. Restoranlar, publar ve alışveriş merkezleri yürüme mesafesindedir.

   

  * Yurt en az 4 hafta süreli kalışlar için geçerlidir.ı

     
   

  Okul Foto Galeri

  Cape Town Hakkında

  Okul Video Galeri

  Güney Afrika Hakkında

  Okul Nerede ?