Yeni Zelanda’da Türkiye'ye Özel İndirim Kampanyası Uygulayan Dil Okulları

Yeni Zelanda’daki bir dizi İngilizce dil okulu Türkiye'ye özel olarak kampanyalar düzenliyor. Yeni Zelanda İngilizce dil okullarının kampanyalar kurs ücretlerinde yüzde olarak indirim olabildiği gibi ücretsiz ek haftalar, konaklama avantajları, kimi durumlarda ücretsiz uçak bileti de olabilmektir.

Yeni Zelanda’da İngilizce öğrenmek için okul seçimi yaparken kaliteden ödün vermeksizin benzer okullar içerisinde kampanyalı olanı seçmek bütçenizi rahatlatacaktır.

Kampanya düzenleyen Yeni Zelanda İngilizce dil okulları hakkında kapsamlı bilgi, güncel kampanya detayları, broşürler, fiyat listelerini tek bir yerde toplu olarak sunuyoruz size. İncelemenizden sonra sorularınız ve detaylı bilgi için bizi her zaman arayabilirsiniz. Edurota Eğitim Danışmanları sizi kapsamlı olarak bilgilendirecek, Yeni Zelanda’da İngilizce eğitimi için okul kayıt işlemlerine başlamanız halinde kayıt işlemlerinden Yeni Zelanda öğrenci vize işlemlerine kadar tüm işlemleri ÜCRETSİZ olarak takip ederek sonuçlandıracaklar.