Beet Bournemouth İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - Bournemouth

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • ►BEET LANGUAGE CENTRE BOURNEMOUTH, İNGİLTERE

  30 yılı aşkın süredir Bournemouth'da faaliyet gösteren Beet Language Centre ort. 200 öğrenci kapasiteli, British Council, English UK ve IALC onaylı i en iyi okullardan biridir. 19 yy mimarisi ile yapılmış donanımlı bir binada eğitim veren BEET'de 15 sınıf, kütüphane, öğrencilerin ücretsiz Internet erişimi sağlayan 2 bilgisayar laboratuarı, dil laboratuarları, video odası ve kafeterya bulunmaktadır. Her cumartesi ücretsiz bir aktivitenin düzenlendiği okulda ayrıca hafta içleri ücretsiz katılabilinen tiyatro, müzik gibi aktiviteler de düzenlenmektedir. Ayrıca popüler şehirlere geziler de düzenlenmektedir.

   

  BEET BOURNEMOUTH İNGİLTERE DİL OKULU DÜZENLENEN PROGRAMLAR

  ► Genel İngilizce,

  ► Yoğun İngilizce,

  ► Genel İngilizce + isteğe bağlı dersler,

  ► Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık,

  ► Turizm İngilizcesi,

  ► Akademik Yıl,

  ► Üniversite Hazırlık programları ve

  ► 1:1 İngilizce okulun sunduğu programlardır.

   

  BEET BOURNEMOUTH KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

  • Aile yanı konaklama

  • Öğrenci evi konaklaması

   


  Beet Bournemouth İngiltere İngilizce Dil Okulu İçin Bilgi, Okul Kayıt ve İngiltere Öğrenci Vize İşlemleri Hakkında Ücretsiz Danışmanlık İçin

           

  Okul Foto Galeri

  Bournemouth Hakkında

  Bournemouth ortalama 180.000 kişidir. Fakat Bournemouth şehirsel bölgesi Poole ve Christchurch kentleri ile birleşik olduğu için ortalama 400.000 kadar nüfusa sahip "Güney Doğu Dorset" şehirsel alanını oluşturur.

  Bournemouth Londra’ya yaklaşık 170 km uzaklıktadır.

  Genellikle sahili, gece kulüpleri, alışveriş olanaklarıyla bilinir. Londra'ya oranla daha ucuz ve öğrenci şehridir. Türklerin dil okulu olarak seçtiği gözde bir İngiltere şehridir.

  Bournemouth 19. yüzyıl ortalarında çeşitli hastalıklara doğal tedavi bulma amacıyla gelenlerce popüler iken, günümüzde  kilometrelerce uzunluğundaki kumsalları, cazip parkları, seçkin sahil kafeteryaları, renkli gece hayatı ve canlı tatil atmosferiyle her yıl 2 milyonu aşan turistin ziyaret ettiği bir tatil beldesi haline geldi. Müzeleri, parkları ve alışveriş merkezleri ile ziyaretçilerine çeşitli alternatifler sunan Bournemouth'un popülerliği birçok büyük şirketin de şehre yatırım yapmasına neden oldu. 
  İngiltere dendiğinde uluslar arası alanda insanların aklına sürekli  yağmur yağması ve sisli bir hava gelir. Gerçekçi olmak gerekirse önyargı büyük ölçüde doğrudur da. Sis ve yağmur İngiltere’nin bir gerçeğidir. Bununla birlikte İngiltere'nin çoğu bölgesine oranla daha fazla güneş alan Bournemouth' da yıl boyunca İngiltere’nin diğer bölgelerine kıyasla daha ılıman bir iklim hakimdir.  Çok daha yüksek hava sıcaklıklarına alışkın biz Türkler için Bournemouth çoğu zaman fazla serin ve rüzgarlı olsa da, havanın göreceli olarak daha yumuşak seyretmesi öğrenciler için bir avantaj oluşturur.

  Okul Video Galeri

  İngiltere Hakkında

  Okul Nerede ?