Beet Bournemouth İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - BOURNEMOUTH

  Okul Hakkında

  BEET LANGUAGE CENTRE BOURNEMOUTH, İNGİLTERE

  30 yılı aşkın süredir Bournemouth'da faaliyet gösteren Beet Language Centre ort. 200 öğrenci kapasiteli, British Council, English UK ve IALC onaylı i en iyi okullardan biridir. 19 yy mimarisi ile yapılmış donanımlı bir binada eğitim veren BEET'de 15 sınıf, kütüphane, öğrencilerin ücretsiz Internet erişimi sağlayan 2 bilgisayar laboratuarı, dil laboratuarları, video odası ve kafeterya bulunmaktadır. Her cumartesi ücretsiz bir aktivitenin düzenlendiği okulda ayrıca hafta içleri ücretsiz katılabilinen tiyatro, müzik gibi aktiviteler de düzenlenmektedir. Ayrıca popüler şehirlere geziler de düzenlenmektedir.

   

  BEET BOURNEMOUTH İNGİLTERE DİL OKULU DÜZENLENEN PROGRAMLAR

  Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Genel İngilizce + isteğe bağlı dersler, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık, Turizm İngilizcesi, Akademik Yıl, Üniversite Hazırlık programları ve 1:1 İngilizce okulun sunduğu programlardır.

   

  BEET Bournemouth Genel/Yoğun/ Yoğun+Tercih İngilizce

  Haftalık ders adedi

  20, 24, 28

  Sınıf mevcudu

  Ort 12

  Dil seviyesi

  Az-ileri

  Kurs süresi

  2+ hafta

  Ders süresi

  45 dakika

  Başlangıç tarihi

  Her Hafta

  Min yaş

  16  


  Genel İngilizce:

  Haftada 20 saat olan programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi derslerine yoğunluk verilir. Programın ayda iki başlangıç tarihi bulunmaktadır. Derslerin bir bölümü dil laboratuarında gerçekleştirilmektedir.

   

  Yoğun İngilizce:

  Haftada 24 saat olan program Genel İngilizce Programını ile aynı müfredata sahiptir. Ek olarak öğrenciler haftada 4 ders seçtikleri bir alanda eğitim alırlar. Öğrenciler İngilizce seviyelerine göre; Konuşma ve Telaffuz, Okuma – Yazma ve Dinleme, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi, Medya İngilizcesi, Turizm İngilizcesi konularında birini seçebilirler.

   

  Yoğun İngilizce + Seçenek:

  Haftada 28 saat olan program Genel İngilizce Programını ile aynı içeriğe sahiptir. Ek olarak öğrenciler haftada 8 ders seçtikleri bir alanda eğitim alırlar. Öğrenciler İngilizce seviyelerine göre; Konuşma ve Telaffuz, Okuma – Yazma ve Dinleme, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi, Medya İngilizcesi, Turizm İngilizcesi konularında iki tanesini seçebilirler.

   

  BEET BOURNEMOUTH AKADEMİK YIL - EKONOMİK SEÇENEK!

  24 hafta ve üzeri eğitim düşünüyorsanız ekonomik Akademik yıl kursları tam size göre. 
   

  Haftalık ders adedi

  20, 24, 28

  Sınıf mevcudu

  Ort 12

  Dil seviyesi

  Az-ileri

  Kurs süresi

  24+ hafta

  Ders süresi

  45 dakika

  Başlangıç tarihi

  Fiyat listesine bakınız

  Min yaş

  16  

  Eğitimlerine İngiltere'de ya da İngilizce konuşulan bir başka ülkede devam etmek isteyen öğrencilere yönelik olan program öğrencileri akademik hayata hazırlamaktadır. Öğrenciler dil seviyelerini ilerletirken Cambridge Sınavları ya da IELTS sınavlarına da hazırlanırlar ya da lisans ya da yüksek lisans programlarına hazırlık programları ile ilerleyebilirler. Öğrenciler haftada 20 ders genel İngilizce alırlar. Buna ek olarak seçtikleri programa göre 4 ya da 8 saat aşağıdaki derslerden 1 ya da 2 tanesini alabilirler;

  Konuşma ve Telaffuz, Okuma – Yazma ve Dinleme, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi, Medya İngilizcesi, Turizm İngilizcesi, Üniversite Hazırlık. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir

   

   

  BEET Bournemouth IELTS Hazırlık:

  Haftalık ders adedi

  24, 28

  Sınıf mevcudu

  Max 12

  Dil seviyesi

  Orta+

  Kurs süresi

  2+ hafta

  Ders süresi

  45 dakika

  Başlangıç tarihi

  Fiyat Listesine bakınız

  Min yaş

  16  

  Genel İngilizce programının devamı niteliğindeki program öğleden sonra alınan test stratejileri ve örnek test çözümleri ile gerçekleşmektedir. Haftada 20 saat Genel İngilizce ve seçilen programa göre 4 ya da 8 saat test stratejilerine odaklanmaktadır.

   

  BEET BOURNEMOUTH DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

  BEET öğrencilerine aile yanı ve öğrenci evinde konaklama alternatifi sunmaktadır. 
   

  Aile Yanı Konaklama: 

  • Öğrenciler özenle seçilen İngiliz bir ailenin yanında kalırlar.
  • Odalar tek kişiliktir ve hafta içi kahvaltı ve akşam yemeği; hafta sonları ise 3 öğündür.
  • Aynı anda kayıt yaptıran öğrenciler çift kişilik odada kalabilirler.
  • Aile yanında bir evde 1-4 öğrenci, Özel Evde en az 4 öğrenci
  • Çift kişilik oda sadece eş, arkadaşla beraber gidildiğinde


  Öğrenci Evinde Konaklama:

  • Paylaşımlı ortak alanlar bulunan evlerde odalar tek ya da çift kişiliktir.
  • Öğrenciler kendi yemeklerini kendileri yaparlar.
  • Ortak alanlar haftada 1 temizlenmektedir.
  • Evler okula yürüme mesafesindedir.
  • Min yaş 18.   

     

  Okul Foto Galeri

  BOURNEMOUTH Hakkında

  Bournemouth ortalama 180.000 kişidir. Fakat Bournemouth şehirsel bölgesi Poole ve Christchurch kentleri ile birleşik olduğu için ortalama 400.000 kadar nüfusa sahip "Güney Doğu Dorset" şehirsel alanını oluşturur.

  Bournemouth Londra’ya yaklaşık 170 km uzaklıktadır.

  Genellikle sahili, gece kulüpleri, alışveriş olanaklarıyla bilinir. Londra'ya oranla daha ucuz ve öğrenci şehridir. Türklerin dil okulu olarak seçtiği gözde bir İngiltere şehridir.

  Bournemouth 19. yüzyıl ortalarında çeşitli hastalıklara doğal tedavi bulma amacıyla gelenlerce popüler iken, günümüzde  kilometrelerce uzunluğundaki kumsalları, cazip parkları, seçkin sahil kafeteryaları, renkli gece hayatı ve canlı tatil atmosferiyle her yıl 2 milyonu aşan turistin ziyaret ettiği bir tatil beldesi haline geldi. Müzeleri, parkları ve alışveriş merkezleri ile ziyaretçilerine çeşitli alternatifler sunan Bournemouth'un popülerliği birçok büyük şirketin de şehre yatırım yapmasına neden oldu. 
  İngiltere dendiğinde uluslar arası alanda insanların aklına sürekli  yağmur yağması ve sisli bir hava gelir. Gerçekçi olmak gerekirse önyargı büyük ölçüde doğrudur da. Sis ve yağmur İngiltere’nin bir gerçeğidir. Bununla birlikte İngiltere'nin çoğu bölgesine oranla daha fazla güneş alan Bournemouth' da yıl boyunca İngiltere’nin diğer bölgelerine kıyasla daha ılıman bir iklim hakimdir.  Çok daha yüksek hava sıcaklıklarına alışkın biz Türkler için Bournemouth çoğu zaman fazla serin ve rüzgarlı olsa da, havanın göreceli olarak daha yumuşak seyretmesi öğrenciler için bir avantaj oluşturur.

  Okul Video Galeri

  İngiltere Hakkında

  Okul Nerede ?