United World Bournemouth İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - Bournemouth

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • United World School of English

  United World, İngiltere’nin güney kıyısındaki Bournemouth’un kozmopolit şehir merkezinde bulunan popüler bir okuldur. Uzun yıllardır öğrencilerine dil kursları sunmaya ve yararlı bilgiler vermeye devam etmektedir. Deneyimli eğitim kadrosunun tamamı, Cambridge Üniversitesi tarafından İngilizce Öğretmenliği sertifikasına sahiptir. Temel amacı, öğrencilerin gelişebilecekleri ve deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanabilecekleri arkadaşça ama destekleyici bir öğrenme ortamı sağlamaktır.

   

  United World Bournemouth

  İngiltere'nin güney sahilinde Dorset bölgesinde bulunan Bournemouth, uzun kumsalları, güzel iklimi renkli restoranları ve güvenli yapısı ile öğrencilerin tercih ettiği şehrlerin başında gelmektedir. Bournemouth, 12 mil uzunluğundaki altın rengi kumlarla kaplanmış harika sahilleri, uluslararası konserleri, yıl boyunca süren 100 ayrı festivali, ulusal parkları ve bahçeleri, canlı alışveriş merkezleri ve diğer olanakları ile ülkenin bir numaralı tatil bölgesi durumundadır. İngiltere’nin en kozmopolit şehirlerinden biri olan Bournemouth, Londra’dan sonra dil öğrencileri için en popüler ikinci destinasyondur. United World'de İngilizce deneyiminin sınıf dışında da devam etmesi istenir. Tüm yıl boyunca, İngiltere’de geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmenize olanak tanıyan çeşitli sosyal ve aktivite programları sunulmaktadır. 

  United World School of English İngilizce Dil Okulu Bournemouth şehir merkezinde yer alan bir dil okuludur. Okul sizlere birebir ilgi ve esnek kurs saatleri olanakları sunmaktadır ve uygun fiyatlı kaliteli eğitimin merkezi olmuştur. United World School of English şehir turları, sosyal faaliyetler etkili öğrenme için gerekli malzemelerin temini ve öğrencinin rahatı gibi konularda da iyi bir hizmet sizi beklemektedir.

   

  United World Bournemouth’da düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce Programları

  Haftalık Ders Adedi

  15,20,25

  1 Ders Süresi

  50 dakika

  Dil Düzeyi

  Az-İleri

  Başlangıç Tarihleri

  Her hafta

  Ort. Sınıf Mevcudu

   

  Min. Katılım Yaşı

  16

  • Birebir Dersler
  • Profesyonel İngilizce
  • IELTS Hazırlık Programı
  • Cambridge Hazırlık Kursu
  • OET Hazırlık
  • Mesleki İngilizce
  • Gençler için Programlar

   

  Okul Foto Galeri

  Bournemouth Hakkında

  Bournemouth ortalama 180.000 kişidir. Fakat Bournemouth şehirsel bölgesi Poole ve Christchurch kentleri ile birleşik olduğu için ortalama 400.000 kadar nüfusa sahip "Güney Doğu Dorset" şehirsel alanını oluşturur.

  Bournemouth Londra’ya yaklaşık 170 km uzaklıktadır.

  Genellikle sahili, gece kulüpleri, alışveriş olanaklarıyla bilinir. Londra'ya oranla daha ucuz ve öğrenci şehridir. Türklerin dil okulu olarak seçtiği gözde bir İngiltere şehridir.

  Bournemouth 19. yüzyıl ortalarında çeşitli hastalıklara doğal tedavi bulma amacıyla gelenlerce popüler iken, günümüzde  kilometrelerce uzunluğundaki kumsalları, cazip parkları, seçkin sahil kafeteryaları, renkli gece hayatı ve canlı tatil atmosferiyle her yıl 2 milyonu aşan turistin ziyaret ettiği bir tatil beldesi haline geldi. Müzeleri, parkları ve alışveriş merkezleri ile ziyaretçilerine çeşitli alternatifler sunan Bournemouth'un popülerliği birçok büyük şirketin de şehre yatırım yapmasına neden oldu. 
  İngiltere dendiğinde uluslar arası alanda insanların aklına sürekli  yağmur yağması ve sisli bir hava gelir. Gerçekçi olmak gerekirse önyargı büyük ölçüde doğrudur da. Sis ve yağmur İngiltere’nin bir gerçeğidir. Bununla birlikte İngiltere'nin çoğu bölgesine oranla daha fazla güneş alan Bournemouth' da yıl boyunca İngiltere’nin diğer bölgelerine kıyasla daha ılıman bir iklim hakimdir.  Çok daha yüksek hava sıcaklıklarına alışkın biz Türkler için Bournemouth çoğu zaman fazla serin ve rüzgarlı olsa da, havanın göreceli olarak daha yumuşak seyretmesi öğrenciler için bir avantaj oluşturur.

  Okul Video Galeri

  İngiltere Hakkında

  Okul Nerede ?