LSI Brighton İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - Brighton

LSI DİL OKULLARI

LSI, 16 ülkede 50 yılı aşkın deneyimiyle uluslararası eğitim vermeye devam etmektedir.  Dünya çapında geniş bir okul ağına sahip LSI’ın tüm okulları modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. LSI’da tüm diller enerjik ve dinamik bir biçimde öğretilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerine birçok kültürel ve sosyal faaliyete erişim imkanı sunulmaktadır. LSI’ın eğitim kadrosunda bulunan öğretmenler ise, modern eğitimi destekleyen bilgi ve becerilere sahiptir. Okul çalışanları ise dost canlısı, yardımsever kişilerdir ve öğrenci memnuniyetini en üst seviyede tutmak için ellerinden geleni yaparlar.

Amerika

Boston, New York, San Diego, San Francisco/Berkeley

İngiltere

Brighton, Cambridge, Londra Merkez, Londra Ealing, Londra Hampstead

Avustralya

Brisbane

Kanada

Toronto, Vancouver

Yeni Zelanda

Auckland

Malta

Gzira

İrlanda

Dublin

Fransa

Paris

İsviçre

Montreux, Zürih, Lugano

İspanya

Alicante, Barselona, Granada, Madrid, Malaga, Marbella, Salamanca, Sevilla , Valencia

Meksika

Playa Del Carmen

Kosta Rika

San Jose/Coronado

Panama

Panama City

İtalya

Floransa, Milano, Roma

 

LSI İNGİLTERE

Dünyanın en kozmopolit ve hareketli ülkelerinden biri olan İngiltere'de İngilizce kursu almak, hayatınızın en güzel deneyimlerinden biri olacaktır. Ülkenin her köşesinden tarih fışkırmaktadır. İngiltere’deki tüm dil okulları, British Council tarafından tamamen akredite edilmiştir. Aynı zamanda öğrencilerine çok renkli bir sosyal program sunmaktadır.

 

LSI BRIGHTON

Brighton deniz kenarında yer alan, renkli kültürü ve sunduğu sayısız eğlence imkanlarıyla capcanlı bir şehirdir. Küçük ama sıcak bir atmosfere sahiptir. Şehre, yılda sekiz milyon civarında yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret gelmektedir. İki üniversite ve bir tıp fakültesi bulunan kentin, aynı zamanda ciddi bir konferans turizmi sanayisi vardır. Şehirde harika restoranlar, barlar ve mağazalar yer almaktadır. Her yaştan ve her kültürden İngilizce öğrenmek isteyen öğrencinin tercih edebileceği samimi ve hayat dolu bir şehirdir. Brighton okulu, birbirinden 10 dakika uzaklıkta bulunan iki kampüsten oluşmaktadır. Dil okulu, Viktorya evleri tarzında inşa edilmiştir. Merkezi bir konumda yer almakta ve mükemmel ulaşım bağlantılarına sahiptir. Şehir merkezi ve sahil yürüme mesafesindedir. Okulumuzda aktiviteler üçe ayrılmaktadır: Hafta içi aktiviteleri, hafta sonu aktiviteleri, sezon aktiviteleri. Hafta içi aktiviteler müze gezileri, karaoke geceleri, partiler, pub ve sinema geceleri, spor aktiviteleri, maç biletleri, beş çayı toplantıları, tiyatro/ müzikal geceleri etkinliklerini içerir.

 • 23 modern sınıf
 • İnteraktif yazı tahtaları
 • Kütüphane
 • Öğrenci odası
 • Öğrenci bilgisayar odası
 • Öğrenci mutfağı
 • Ücretsiz wifi
 • Öğrenci mikrodalgası
 • Pinpon masası
 • Bahçe

 

LSI Brighton düzenlenen programlar

 • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

20, 24, 30

1 Ders Süresi

50 dakika

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

15

Min. Katılım Yaşı

16

 

 • İş İngilizcesi
 • Akademik İngilizce/ IELTS, TOEFL, IBT, TOEIC
 • Cambridge Sınav Hazırlık
 • Premium Kurslar

 

Okul Foto Galeri

Brighton Hakkında

İngiltere'nin güney Sussex bölümünün sahilinde bulunan Brighton en popüler tatil beldelerinin de başında gelir. Brighton'da çok sayıda lisan okulu bulunmaktadır.

18. yüzyıla kadar sakın bir balıkçı kasabası olan Brighton tuzlu deniz suyunun sağlığa iyi geldiği rivayetiyle hastaların ve zengin kesimin yerleştiği bir tedavi merkezi haline gelmiş, günümüzde ise yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bir tatil ve eğlence merkezine dönüşmüştür.

Brighton İngiltere'nin güney sahilinde olması dolayısıyla diğer bölgelere oranla daha ılıman ve güneşli bir iklime sahiptir. Buna rağmen, denizin soğuk olmasına ve sert rüzgarlara da hazırlıklı olmalısınız.

İngiltere'nin sahil şeridinde çok canlı bir deniz kıyısı şehri olan Brighton & Hove; Kraliyet Çadırı ve 18. yüzyıl evlerini de kapsayan mimarilere sahiptir. Tiyatrolar, sinemalar, müzeler, sanat galerileri, eğlence yerleri gibi metropolitan bir şehirde bulunabilecek tüm olanaklar Brighton & Hove'da mevcuttur. Brighton'da İngiltere'de yer alan en büyük sanat festivali de dahil olmak üzere pek şok sıradışı ve marjinal festivale evsahipliği yapar.

Nüfusu 250,000'dir. Yüksek öğrenci nüfusuyla canlı bir kosmopolitan şehirdir. 2 üniversitesi, gece hayatı ve yıl boyunca süren çok çeşitli aktiviteleriyle birçok öğrencinin ilk tercihi olmaktadır. Londra'nın merkezinden trenle sadece 50 dakika uzaklıktadır. Londra Gatwick Havaalanından 30 dakika, Londra Heathrow Havaalanından sadece 90 dakika uzaklıktadır.

 

Okul Video Galeri

İngiltere Hakkında

Okul Nerede ?