St. Giles Cambridge İngilizce Dil Okulu - İngiltere - Cambridge

ST GILES DİL OKULLARI

Her yıl 100'den fazla farklı ülkeden yaklaşık 10.000 öğrenci, dil ve öğrenme ihtiyaçları için St Giles'ı seçmektedir. 1955'te kurulan okul, 60 yılı aşan bu süre içinde edindiği tecrübe sayesinde dünyanın her köşesinden her yaş grubuna ve her ihtiyaca uygun üstün kalitede eğitim sunmaktadır.

 • Yüksek kalitede öğrenimde uluslararası saygınlık
 • Her türlü yaş grubuna, beceri seviyesine ve amaca uygun olarak tasarlanan esnek programlar
 • Size ve ihtiyaçlarınıza odaklı kişisel eğitim deneyimi
 • Heyecanlı, hareketli ve öğrenci merkezli dersler
 • En yeni kaynaklarla donatılmış modern öğretim merkezleri

 

ST GILES CAMBRIDGE

Cambridge, İngiltere’nin tarihi ve popüler bir turistik merkezi olmasının yanı sıra dünyaca ünlü Cambridge Üniversitesine ev sahipliği yapan eşsiz bir şehirdir. Şehir, tarihi dokusunu yıllar boyunca bünyesinde barındırmış olup, şehri ziyaret eden herkese aynı duyguyu yaşatmaktadır. St Giles Cambridge merkezi University of Cambridge kampüsünü ziyaret etme ve İngiltere'nin en güzel ve geleneksel şehirlerinden birinde yaşama imkanı sunmaktadır. St Giles Cambridge, öğrencilerin Londra ve Oxford gibi İngiltere'nin diğer büyük şehirlerini seyahat etme imkanı da sunmaktadır. St Giles Cambridge lokasyonu ve konaklamalar şehir merkezine yürüme mesafesindedir. St Giles Cambridge'de Genel İngilizce derslerinin yanı sıra, IELTS sınavına hazırlık ve Cambridge sınavları için Özel Alanlarla ilgili İngilizce eğitimi sunulmaktadır.

Okul geleneksel bir binada yer almaktadır ve binanın tarihi mimarisini korurken aynı zamanda modern ve iyi donanımlı sınıflar yaratarak eski ile yeniyi bir araya getirerek tamamlanmıştır. Eski ve yeninin bu karışımı şehirde devam etmektedir. Güzel tarihi binaların yanı sıra, canlı bir uluslararası havaya, gelişen bir kültürel sahneye ve bazı harika alışveriş ve restoranlara sahip tamamen modern bir şehirdir. Londra'ya giden trenler sadece bir saat sürer ve mükemmel ulaşım bağlantılarıyla Cambridge, Birleşik Krallık'ın daha fazlasını keşfetmek için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır.

St. Giles International öğrencilerin yeni arkadaşlıklar kurabilmesi ve İngilizce bilgilerini pratik edebilmeleri için yoğun bir aktivite programı düzenlemektedir. Bu programlar ayrıca öğrencilerin sosyalleşebilmesi ve yurt dışındaki yeni hayatlarına kolay adapte olabilmelerine yönelik özenle hazırlanmaktadır. Aktivite programları her ay güncellenmektedir. Düzenlenen bazı aktiviteler şunlardır: Open Mic Night, Bookshop Visit, Cream Tea, Acrobatic Show, Intro Tour, Pub Night, Cinema, Laser Tag, Arcade Night, Bowling, Football Match, Film in School vb.

 • Çalışma merkezi
 • Öğrenci tabletleri
 • Ücretsiz wifi
 • Bahçe terası
 • Öğrenci kafesi
 • Öğrenci kitabevi
 • İnteraktif yazı tahtaları

 

St. Giles Cambridge düzenlenen programlar

 • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

16,23

1 Ders Süresi

50 dakika

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

12

Min. Katılım Yaşı

16

 

 • Yoğun İngilizce
 • Platinum Kurslar
 • IELTS Hazırlık
 • Cambridge English Hazırlık
 • İş İngilizcesi
 • Üniversiteye Hazırlık Kursları
 • IELTS Hazırlık Programı

 

 

Okul Foto Galeri

Cambridge Hakkında

CAMBRIDGE

Dünyanın en köklü üniversitelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehri olma özelliğini yüzyıllardır korumaktadır.

İngiltere'nin en eski üniversitesi Oxford' ta yaşanan anlaşmazlık sonucu Oxford' taki bazı öğrencilerin Cambridge'e geçerek kurdukları bir okul olan Cambridge Üniversitesi ile Oxford arasında yıllardır süregelen bir çekişme vardır. 

Cambridge üniversitesi tek bir üniversite binasından değil; fakülteler, bölümler ve 31 tane birbirinden ayrı kolejden oluşur. Kolejler ve üniversite birbirinden ayrı olmasına rağmen geniş bir bütünün parçalarıdır.

Ülke genelinde %5.1 olan öğrenci nüfusu Cambridge'de %25'e ulaşmıştır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin ve turistlerin varlığıyla ortaya çıkan kozmopolit atmosferin yanında, Cambridge Üniversitesinin tarihi ve görkemli kolejleri, yemyeşil parkları, gece hayatı, kaliteli restoranları, kültür ve sanat merkezleri de geleneksel İngiliz yaşantısını sunar. Londra'ya  1 saat mesafededir.

Cambridge'i çevreleyen Cam nehri özellikle yazları "punt" adı verilen gondollarla gezintiye çıkan, kanoya binen ya da küçük motorlu teknelerle şehri turlayan turistlerle doludur.

Cambridge yalnız üniversite şehri değil ayrıca burayı çevreleyen kırsal alanlar için bir pazar merkezi ve endüstri için bir merkez noktasıdır. Nüfusunun yüz binden fazlasını öğrenciler oluşturmaktadır. Her yıl üç buçuk milyondan fazla ziyaretçi, genellikle İngilizce eğitimi almak için yabancı öğrenciler Cambridge'i ziyaret etmektedir. Şehir; tiyatrolar, mükemmel restoranlar, sinemalar, modern alışveriş merkezleri ve her türden müzikli eğlenceler gibi tüm sosyal ve kültürel olanakları sunmaktadır.

 

Okul Video Galeri

İngiltere Hakkında

Okul Nerede ?