Studio Cambridge İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - Cambridge

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • STUDIO CAMBRIDGE İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULU

  Studio Cambridge İngiltere İngilizce Dil Okulu  1954 yılında kurulmuş olup, Cambridge' in en eski ve en büyük İngilizce dil okuludur. 19. y.y. mimarisinin tipik bir örneği olan ve Cambridge Üniversitesinin mülkiyetinde olan okul, merkezi bir konumdadır ve Cambridge, şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesindedir. Cambridge Tren İstasyonunaise sadece 400 metre uzaklıktadır. Studio Cambridge İngiltere İngilizce Dil Okulu  Akreditasyon planının başlamış olduğu 25 yıldan bu yana British Council tarafından düzenli olarak akredite (resmi olarak tanınmakta) edilmektedir. Ayrıca English UK' nin bir üyesidir ve Cambridge Üniversitesi (UCLES) tarafından sınavlara hazırlık kursları ve ETS (Educational Testing Service) tarafından TOEIC sınavlarını düzenleyen resmi sınav merkezidir. Okulda 22 sınıf, öğrencilerin kendi kendine çalışabilecekleri etüt odası, ücretsiz Internet erişimi olan bilgisayar laboratuarı, kafeterya, büyük bir bahçe, aktivite merkezi ve kütüphane bulunmaktadır.

   

  STUDIO CAMBRIDGE İNGİLİZCE DİL OKULUNDA DÜZENLENEN PROGRAMLAR

   

  Studio Cambridge Genel & Yoğun İngilizce Kursu

   

  ► Genel İngilizce Kursu:

  Haftada 20 ders olan programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi derslerine yoğunluk verilir. Öğrencilere düzenli olarak ödev verilmektedir.
   

  ► Yoğun İngilizce Kursu:

  Haftada 28 ders olan program Genel İngilizce Programını ile aynı müfredata sahiptir. Öğleden sonraları ise öğrenciler seçtikleri derslerle IELTS, TOEIC, Mesleki İngilizce, İngilizce Proje Hazırlama gibi kurslara devam edebilirler.

  Kurs başlangıç tarihleri: Her hafta.

   

  Genel / Yoğun İngilizce Konaklama Dahil Kurs ücretleri: £

   

  Program Haftalık
  Ders Saati
  Haftalık
  Kurs Ücreti
  2-9 Hafta 20 220£
  28 265£
  10-19 Hafta 20 205£
  28 240£
  20-29 Hafta 20 195£
  28 210£
  30 + Hafta 20 160£
  28 170£


   

  Studio Cambridge IELTS Hazırlık Kursu

  6 haftalık programda minimum orta - ortaüstü İngilizce seviyesi istenmektedir.Haftada 21 saattir. Örnek IELTS testleri de çözülmektedir. 


  IELTS Hazırlık Kurs Ücretleri

  Program Adı Süre Kurs
  Ücreti
  Konaklama
  Ücreti
  Toplam
  Ücret
  Kurs
  Tarihleri
  IELTS 6 hafta 1590 £ 888 £ 2478 £ Mart, Nisan, Mayıs,
  Temmuz, Eylül

  Sınav ücreti dahil değildir.

   

  STUDIO CAMBRIDGE İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

  Aile Yanı Konaklama
  Haftada 16 öğün, Varış Pazar Ayrılış Cumartesi günü.

  Program Haftalık Konaklama Ücreti
  2-9 Hafta 148£
  10-19 Hafta 145£
  20-29 Hafta 140£
  30 + Hafta 130£

   

  STUDIO CAMBRIDGE İNGİLTERE DİL OKULU EK ÜCRETLER
  Kayıt Ücreti 70 €
  Havaalanında Karşılama Heathrow 180£
  Gatwick 230£
  Stansted 100£

   


     

  Bu Sayfada En Çok Arananlar

  Studio Cambridge Dil Okulu, Studio Cambridge İngiltere, Cambridge dil okulları, Studio Cambridge Dil Okulları, Studio Cambridge İngilizce Dil Okulu, İngiltere İngilizce, İngiltere eğitim, İngilterede eğitim, İngiltere İngilizce eğitimi, İngiltere'de İngilizce dil okulları, Yurtdışı İngilizce dil okulları, İngiltere Dil okulu, Yurtdışı Eğitim, Yurtdışında Eğitim, İngiltere Eğitim, İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere başvuru işlemleri, İngiltere Büyükelçiliği,

  Okul Foto Galeri

  Cambridge Hakkında

  CAMBRIDGE

  Dünyanın en köklü üniversitelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehri olma özelliğini yüzyıllardır korumaktadır.

  İngiltere'nin en eski üniversitesi Oxford' ta yaşanan anlaşmazlık sonucu Oxford' taki bazı öğrencilerin Cambridge'e geçerek kurdukları bir okul olan Cambridge Üniversitesi ile Oxford arasında yıllardır süregelen bir çekişme vardır. 

  Cambridge üniversitesi tek bir üniversite binasından değil; fakülteler, bölümler ve 31 tane birbirinden ayrı kolejden oluşur. Kolejler ve üniversite birbirinden ayrı olmasına rağmen geniş bir bütünün parçalarıdır.

  Ülke genelinde %5.1 olan öğrenci nüfusu Cambridge'de %25'e ulaşmıştır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin ve turistlerin varlığıyla ortaya çıkan kozmopolit atmosferin yanında, Cambridge Üniversitesinin tarihi ve görkemli kolejleri, yemyeşil parkları, gece hayatı, kaliteli restoranları, kültür ve sanat merkezleri de geleneksel İngiliz yaşantısını sunar. Londra'ya  1 saat mesafededir.

  Cambridge'i çevreleyen Cam nehri özellikle yazları "punt" adı verilen gondollarla gezintiye çıkan, kanoya binen ya da küçük motorlu teknelerle şehri turlayan turistlerle doludur.

  Cambridge yalnız üniversite şehri değil ayrıca burayı çevreleyen kırsal alanlar için bir pazar merkezi ve endüstri için bir merkez noktasıdır. Nüfusunun yüz binden fazlasını öğrenciler oluşturmaktadır. Her yıl üç buçuk milyondan fazla ziyaretçi, genellikle İngilizce eğitimi almak için yabancı öğrenciler Cambridge'i ziyaret etmektedir. Şehir; tiyatrolar, mükemmel restoranlar, sinemalar, modern alışveriş merkezleri ve her türden müzikli eğlenceler gibi tüm sosyal ve kültürel olanakları sunmaktadır.

   

  Okul Video Galeri

  İngiltere Hakkında

  Okul Nerede ?