Twin Eastbourne İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - Eastbourne

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • TWIN ENGLISH CENTRE İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULLARI

  TWIN ENGLISH Centre İngiltere İngilizce Dil Okulu Twin grup bünyesinde bulunan bir kuruluştur. Dünyanın her yerinden 50000 üzerinde öğrenciye her yıl eğitim veren kuruluş yıllardır eğitim veren güvenilir bir markadır. TWIN ENGLISH Centre İngiltere İngilizce Dil Okulu İngiltere'de iki merkezde eğitim vermektedir bunlar: TWIN Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu, TWIN Eastbourne İngiltere dil Okuludur. Bunun dışında genç tatil programları, Chelsea futbol kampları, çalışma ve mesleki eğitim olanakları okulun öne çıkan özellikleridir.

   
  Twin Eastbourne İngiltere İngilizce Dil Okulu

  TWIN Eastbourne İngiltere İngilizce Dil OkuluEastbour’nun sakin ve huzurlu bir bölgesinde  bulunmaktadır. Öğrenciler Londra’ya sadece 1.5 saat uzaklıkta deniz kenarında olmanın tadını çıkarırlar. TWIN Eastbourne İngiltere İngilizce Dil Okulu English UK üyesidir ve British Council akreditasyonludur.

  19. Yüzyıl mimarisinden güzel bir bina

  Geniş bahçeler içinde huzurlu bir ortam

  Kablosuz internet ve e posta erişimi

  10 adet aydınlık sınıf

  Yıl boyu eğitim

  Kütüphane ve bireysel çalışma odaları

  Ferah Öğrenci Dinlenme Odası

  Geniş ekranlı video odası

  Park, bahçe ve tren yoluna yürüyüş mesafesinde yakınlık.

   

     

  Bu Sayfada En Çok Arananlar

  Twin Eastbourne Dil Okulu, Twin English Centres İngiltere, Eastbourne dil okulları, Twin Dil Okulları, İngiltere İngilizce, İngiltere eğitim, İngilterede eğitim, İngiltere İngilizce eğitimi, İngiltere'de İngilizce dil okulları, Yurtdışı İngilizce dil okulları, İngiltere Dil okulu, Yurtdışı Eğitim, Yurtdışında Eğitim, İngiltere Eğitim, İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere başvuru işlemleri, İngiltere Büyükelçiliği

  Okul Foto Galeri

  Eastbourne Hakkında

  Okul Video Galeri

  İngiltere Hakkında

  Okul Nerede ?