Liverpool School Of English İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - Liverpool

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH İNGİLİZCE DİL OKULU

  LSE Liverpool  Dil okulu Liverpool kent merkezinde konumlandırılmıştır. Georgian tarzı büyüleyici mimari yapısı olan bir binada eğitim vermektedir ve Liverpool’un en ünlü dil okullarındandır. LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH  Dil Okulunda dil eğitimi almanın yanı sıra farklı kültürlerden insanlarla vakit geçirip, yeni kültürlerle tanışma fırsatı yakalayacaksınız.Okulda okuma kulüpleri sayesinde anlama ve kavrama yeteneğinizi geliştirip, eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz

  Liverpool bir çok kültürü bir arada bulunduran, tarihi atmosferle metropol hayatın bir arada yaşandığı sosyal kültür şehridir. Kent merkezine 2 dakikalık yürüyüş mesafesinde ulaşabilirsiniz.Liverpool’da 3 üniversite ve bir çok okul yer almaktadır. Yaklaşık 50.000 civarı öğrenciye ev sahipliği yapan bu şehrin , uluslar arası öğrenciler bakımından ilk akla gelen şehir olması kentteki dinamizmi arttırmıştır.Büyük katedraller , kafeler ve alışveriş merkezlerini gezebilir, sosyal yaşamı canlı olan bu şehirde festivallere katılabilirsiniz. Okulda interaktif beyaz tahtalarla tam donanımlı 18 sınıf, bilgisayar odası, ücretsiz internet, bahçe ve barbekü alanı, geniş ve ferah çalışma merkezi, zengin kütüphane, langırt salonu ve dinlenme alanları mevcuttur. 

   

  LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULUNDA 
  DÜZENLENEN PROGRAMLAR

   

  ► Genel İngilizce Programı

  Genel İngilizce Programı İngilizce dilinin tüm alanlarında sağlam bir yapı oluşturmanızı sağlayan temel programımızdır. Dile hakim olmanızı sağlayacak gramer ve kelime bilgisini öğretirken öğretilen ders kitabı ve diğer öğretim materyalleri ile dilin dört temel noktasında; konuşma, dinleme, okuma ve yazma, pratik yapmanızı sağlamaktadır. Program mevcut bilgilerinizi geliştirmeniz ve İngilizceyi maksimum derecede kullanabilmeniz için tasarlanmıştır ve düzenli konuşma ve dinleme pratiği yapılmaktadır. Programınız boyunca, bir tanesi akademik gelişimizi gözlemleyen sınıf öğretmeniniz olmak üzere iki öğretmeniniz olacak. Öğrencilere düzenli olarak ödev verilmektedir. Programa katılabilmek için en az 16 yaşında olmak gerekmektedir.

  Kurs Süresi 1-48 Hafta
  Min yaş 16+

   

   

  ► Yoğun İngilizce Programı

  Daha çabuk öğrenmek isteyenler için tasarlanmış olan program yapısı itibarı ile Genel İngilizce Programı ile aynıdır ancak Genel İngilizce Programında haftada 15 saat görülen ders saatine ek olarak 6 saat daha fazla ders görülmektedir ve bu nedenle her gün 2 ekstra ders görülmektedir. Daha hızlı İngilizce öğrenmek isteyen kişilere yönelik olan yoğun programda öğretmenler dile hakim olunması konusunda daima yol göstermektedir. Öğrencilere düzenli olarak ödev verilmektedir. Programa katılabilmek için minimum 16 yaşında olmak gerekmektedir.

  Kurs Süresi 1-48 Hafta
  Min yaş 16+

   

  ► IELTS Hazırlık Kursu

  Haftada 21 saat olan IELTS Hazırlık programında haftada 15 saat Genel İngilizce ve 6 saat sınav pratiği yapılmaktadır. Öğrenciler geçmiş dönemlerde yapılan testleri de, gerçek sınav ortamında çözerler. Programa minimum 8 hafta devam edilebilir. Sadece IELTS Hazırlık Programı haftada 6 saat olarak da verilmektedir.

  Kurs Süresi 1-48 Hafta
  Min yaş 16+

   

   

  Liverpool School of English Liverpool Program Ücretleri

   

  Kurs Adı Haftalık
  Ders Saati
  Sınıf
  Büyüklüğü
  Dil Düzeyi Başlangıç tarihleri
  Genel İngilizce 15 15 Az-İler Her Pazartesi
  Yoğun İngilizce 21 15 Az- İleri Her Pazartesi
  IELTS+Genel İngilizce 15 + 6 15 Orta Her Pazartesi
  İş İngilizcesi 15+6 12 Orta + 14,28 Ocak;
  15-29 Nisan;
  10,24 Haziran;
  2,16 Eylül;
  4,18 Kasım

   

   

   

   
  LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH İNGİLTERE KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

  LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH  İngilizce Dil Okulu Liverpool öğrencilerine aile yanı konaklama ve öğrenci evinde konaklama seçeneği sunmaktadır. Odalar tek kişiliktir.Aile yanı konaklamada kahvaltı ve akşam yemeği; öğrenci evi konaklamada ise paylaşımlı banyo ve mutfak ayrıca internet bulunmaktadır.

   

  ► Aile Yanı Konaklama

   

  Aile yanı konaklama seçeneği ,İngiliz kültürünü yaşamak isteyenler için oldukça idealdir.Bunun haricinde sınıf dışında dil pratiği açısından önemli gelişim sağlayabilirisiniz.200’ün üzerinde aile yanı konaklama seçeneği bulunmaktadır.Otobüs ve trenle ortalama 30 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

   

  ►Yurtta Konaklama

   

     

  Bu Sayfada En Çok Arananlar

  LSE Liverpool Dil Okulu, LSE İngiltere, Londra dil okulları, LSE Dil Okulları, İngiltere İngilizce, İngiltere eğitim, İngilterede eğitim, İngiltere İngilizce eğitimi, İngiltere'de İngilizce dil okulları, Yurtdışı İngilizce dil okulları, İngiltere Dil okulu, Yurtdışı Eğitim, Yurtdışında Eğitim, İngiltere Eğitim, İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere başvuru işlemleri, İngiltere Büyükelçiliği

  Okul Foto Galeri

  Liverpool Hakkında

  Liverpool İklimi

  Liverpool iklimi Atlantik Denizi'ndeki Gulf Stream nedeniyle epeyce ılımlı bir deniz iklimidir ve yazlar nispeten serin, kışlar ise fazla soğuk ve kar olmadan mutedil olarak geçmektedir. Şu tablo Liverpool içindeki ısı gözlemlerinden aylık en yüksek ve en düşük ısıları oC birimleriyle vermektedir:

  Liverpool Şehri İçin Aylık En Yüksek En Düşük Isı (oC)
    Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Yıl ort.
  En yüksek ısı 6,6 6,6 9,4 11,6 15,5 17,7 20,0 19,4 16,6 12,7 9,4 7,7 12,7
  En düşük ısı 2,2 2,2 3,3 4,4 7,2 10,5 12,7 12,2 10 7,2 4,4 3,3 6,6


  Liverpool Nüfus Yapısı
  Diğer Birleşik Krallık büyük şehirleri gibi Liverpool şehri de çok karışık bir nüfusa sahiptir.
  Son nüfus sayımı olan 2001de Liverpool Şehri idarî sınırları içinde bulunan nüfus 441.900 olarak bulunmuştur.[4] ONS-Milli İstatistikler Ofisi'nin 2008 yılı tahminlerine göre şehrin nüfusu 434.900dur

  Liverpool ve Müzik
  Liverpool şehri modern pop-müzik için bir hazine olmuştur; bu şehirde gelişmiş olan "pop-müzik" müzisiyenleri İngiltere'de pop-müzik single müzik satış chartlarında birinci sırayı 56 defa almışlardır ve diğer hiçbir İngiliz şehri bu rekora erişememişdir. Bu nedenle Liverpool UNESCO'ya "Dünya Müzik Şehri" unvanını almak için müracaat etmiştir [48]

  Liverpool ve Spor
  Portcity: Şehrin doğusundadır. 2002de "Commonweslth Oyunları" için yapılmıştır. İngiltere Milli Bisiklet Stadı'nı içine alır. 47.805 oturan seyirci kapasiteli Liverpool City FC "Etihad Stadı"'da bu spor kompleksi içinde bulunur.

  • Old Trafford Futbol Stadı: Ünlü kırmızı üniformalı Liverpool futbol klübü Liverpool United FC klübünün 75.957 seyirci kapasiteli merkez stadıdır.
  • Old Stafford Kriket Sahası: 1864'den beri "Lancashire County Kriket Klübünün ana kriket sahası. 1884den beridir İngiltere'yi ziyaret eden yabancı milli kriket takımları ile İngiltere milli kriket takımının üç gün süren adı "Test Maçı" olan uluslararası kriket maçlarının oynandığı saha.
    

  Okul Video Galeri

  İngiltere Hakkında

  Okul Nerede ?