Twin Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - LONDRA

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • TWIN ENGLISH CENTRE İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULLARI

  TWIN ENGLISH Centre İngiltere İngilizce Dil Okulu Twin grup bünyesinde bulunan bir kuruluştur. Dünyanın her yerinden 50000 üzerinde öğrenciye her yıl eğitim veren kuruluş yıllardır eğitim veren güvenilir bir markadır. TWIN ENGLISH Centre İngiltere İngilizce Dil Okulu İngiltere'de iki merkezde eğitim vermektedir bunlar: TWIN Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu, TWIN Eastbourne İngiltere dil Okuludur. Bunun dışında genç tatil programları, Chelsea futbol kampları, çalışma ve mesleki eğitim olanakları okulun öne çıkan özellikleridir.

  Twin Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu

  TWIN ENGLISH Centre Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu Londra köprüsü tren istasyonuna 10 dakika uzaklıkta bulanmaktadır.

  • Trafalgar Square, Big Ben ve Covent Garden gibi merkezlere yakınlık
  • Zamanın başladığı nokta olan Greenwich’e yakınlık
  • Kütüphane ve bireysel çalışma odaları
  • Ferah Öğrenci Dinlenme Odası
  • Geniş ekranlı video odası
  • Modern görsel ve iletişim ekipmanları.
  • Kablosuz internet ve e posta erişimi
  • Londra içi hafta sonu gezileri
   
  TWIN LONDRA İNGİLTERE DÜZENLENEN PROGRAMLAR
   
  ► English & Study Programları
    HAFTALIK ÜCRET (POUND)
  Program   1-3 hf 4-6 hf 7-9 hf 10 hf+
  Genel İngilizce (sabah) 15 saat £126 £122 £110 £99
  Genel İngilizce (öğleden sonra) 15 saat £70 £68 £67 £65
  Genel İngilizce + IELTS 15+8 saat £165  £158 £155 £147
  Yoğun İngilizce 23 saat £165 £158 £155 £147
  Combo 5 1:1 İngilizce 15+5 saat £300
  Combo 10 1:1 İngilizce 15+10 saat £400
  1:1 İngilizce Per saat £35
  Başlangıç Tarihi: Her Hafta


   

  ► Akademik Yıl
    Haftalık Saat 20 hf 24 hf 36 hf 42 hf
  Standard program 15 saat £1,299 £1,481 £2,110 £2,460
  Yoğun program 23 saat £2,002  £2,405 £3,609 £3,772
  Başlangıç Tarihi: Her Hafta


   

  ► Career Development Programme
  Program Saat 12 hf 24 hf 36 hf 52 hf
  Career Development Programme 15 saat £1,350 £,1855 £2,150 £2,500
  Placement duration   4 hf 8 hf 12 hf 17 hf
  Başlangıç Tarihi: Her Hafta


   

  ► Pre Sessional English
  Program Haftalık Saat 10 hf 20 hf 30 hf
  Pre Sessional English 23 saat £1,840 £3,680 £5,520
  Başlangıç Tarihi: Her Hafta


   

  ► Universite Foundation Programı
  Program Başlangıç Tarihi Saat 20 hf 30 hf 40 hf
  Universite Foundation 
  Programı
  7 Ekim 2014, 20 Ocak 2014,
  28 Nisan 2014
  15-30 saat £4,500 £5,950 £6,950


   

  ► Work Experience Programmes (İngilizce Eğitimi İle Kombine Edilebilir)
  Programme Yerleştirme Ücreti
  General Work Experience £350
  Professional Internship £500
  Hospitality Employment Programme £400


   

  TWIN LONDRA İNGİLTERE KONAKLAMA
  Aile Yanı HAFTALIK ÜCRET
  Tek Kişilik oda Çift Kişilik oda
  Kahvaltı Yarım
  Pansiyon
  Tam
  Pansiyon
  Kahvaltı Yarım
  Pansiyon
  Tam 
  Pansiyon
  Londra £135 £155 £175 £120 £140 £160
  Yurtta Konaklama
  Tooting (Zone 3) £150+
  Oval (Zone 2) £190+
  Limehouse (Zone 2) £190+
  Bethnal Green (Zone 1) £200+
  Daire Paylaşımı
  Liverpool Street - Zone 1   £185+
  Islington - Zone 1
  Oval - Zone 2
  Camden Town - Zone 2
  Kilburn - Zone 2
  Bethnal Green - Zone 2
  Ealing - Zone 3
  Lee Green - Zone 3
  Bromley - Zone 4/5

   

  TWIN LONDRA İNGİLTERE EK ÜCRETLER
  Kayıt Ücreti £50
  Konaklama işlem ücreti £50
  CAS form £20
  Professional Development Certificate £95
  Havaaalanında Karşılama Heathrow £100
  Gatwick £100
  Stansted £100

   

     

  Bu Sayfada En Çok Arananlar

  Twin Londra Dil Okulu, Twin English Centres İngiltere, Londra dil okulları, Twin Dil Okulları, İngiltere İngilizce, İngiltere eğitim, İngilterede eğitim, İngiltere İngilizce eğitimi, İngiltere'de İngilizce dil okulları, Yurtdışı İngilizce dil okulları, İngiltere Dil okulu, Yurtdışı Eğitim, Yurtdışında Eğitim, İngiltere Eğitim, İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere başvuru işlemleri, İngiltere Büyükelçiliği

  Okul Foto Galeri

  LONDRA Hakkında

  LONDRA HAKKINDA

  Londra İngiltere'nin başkentidir. Dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinin bulunduğu, İngiltere'nin ticari, politik ve kültürel merkezi, hükümetin, büyükelçiliklerin ve medya şirketlerinin merkezi olan Londra multi-etnik  8 milyon nüfusuyla Avrupa Birliğinin en kalabalık ve  en fazla beyaz olmayan nüfusun yaşadığı  kentidir. İngiltere’de 300'den fazla farklı dil konuşulmaktadır. 0 derece meridyeninin geçtiği Greenwich Londra'dadır.

  Londra1nın dünyaca ünlü cazibe merkezleri: finans merkezi, parlamento binasının ve kraliyet ailesine ait Buckingham sarayının bulunduğu bölgeler, Thames nehri, çeşitli ülkelerden gelip bu şehre yerleşmiş insanların ağırlıklı olduğu, yerel kültürlerin şehrin hemen her alanında yansıtıldığı semtler, kültür ve sanat merkezleri ve diğer bölgeler birbirinden çok farklıdır. Londra dünyanın en kozmopolit kentleri arasındadır.. Londra’nın bazı semtleri için "Londra'da İngiliz bulamamak" esprisi yapılmaktadır. Londralılar yabancılara karşı büyük ölçüde hoşgörülüdür.

  Uluslararası turizmin kesişme noktası olan Londra’da 5 uluslararası havaalanı bulunmaktadır. Londra havaalanlarının en büyüğü Heathrow'dur. En önemli turistik mekanları, Parlamento Binası, Big Ben, Tower Bridge, Tower of London, Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı ve London Eye, Hyde park Thames nehri, Piccadilly meydanı, Covent Garden, Çin Mahallesi, Oxford Street, Harrods, Camden Town'dır. Londra’nın dünyaca ünlü iki katlı üstü açık otobüslerini, telefon kulübelerini ve taksilerini sıralamadan geçemeyiz.  Londra müzikal, tiyatro ve baleleriyle renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.  

  Londra müzeler şehridir. Dünya uygarlıklarından binlerce eserin sergilendiği British Museum Oxford Street'e 5 dakika uzaklıktadır. British Museum'da ülkemizden farklı yollarla götürülen  Anadolu uygarlıklarına ait yüzlerce eser de sergilenmektedir. Yılbaşı kutlamaları ile ünlü Trafalgar Square'da yer alan National Gallery dünyanın en ünlü ressamlarının orijinal eserlerinin sergilendiği bir galeridir. Çağdaş ressamların eserlerinin sergilendiği Tate Gallery önemli müzelerdendir. İngiliz aristokrasisinin bir dönemler hapishanesi ve şu anda müze olan Tower of London kalesinde kraliyete ait mücevherat sergisi gezilebilir. Museum of The Moving Image özellikle gençler için oldukça popülerdir. Süpermen gibi uçabilir, ünlü bir film kahramanı ile birlikte rol yapabilir veya bir filme yönetmen olarak imza atmaya teşebbüs edebilirsiniz. Gözde müzelerden bir diğeri de Madam Tussaud'dur. Dünyanın ünlü sanatçıları, politikacıları, sporcularının balmumu heykellerinin bulunduğu müzede Atatürk, Başkan Clinton veya Kraliçe ile yanyana gelebilir ve resim çektirebilirsiniz.

  Londra dünya mutfağından binlerce farklı yemeğin bulunduğu harika restoranları ile ünlüdür. Çin, Japon, Tayland ve Vietnam mutfaklarından İtalyan, Fransız, İspanyol, Türk ve Yunan, Meksika ve Amerikan mutfaklarının tadına varılabilir.

  Londra'nın her yerinde bir park mevcuttur. Fakat Londra'nın dış bölgesindeki en ünlü park Ricmond Parkıdır. Bu parkın hemen yakınlarındaki Kew Gardens, on binlerce çiçeğin sergilendiği yapay bir cennet gibidir. Ayrıca parklarda ve halka açık spor alanlarında amatör kriket, futbol ve rugby oyuncuları ile birlikte spor yapabilir veya sevimli cafelerinde bir fincan kahve içebilirsiniz. 

  Sporla ilgilenenler için Londra geniş seçenekler sunar. Dünyanın en büyük tenis turnuvası yaz aylarında Wimbledon'da düzenlenmektedir.

  Dünyanın en kalabalık karnavallarından Nothing Hill karnavalı ve daha sayamadığımız nice büyüleyici özellik Londra'nın vazgeçilmezliğinin simgesidir.

  Bütün ana yolların ve demiryolu ağları Londra bağlantılı olup Londra'ya İngiltere'nin her bölgesinden kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Ayrıca burada Heathrow ve Gatwick gibi iki önemli büyük havaalanı ve doğu kıyısında önemli limanlar bulunmaktadır ki hem ulaşım hem de ekonomik olarak tüm İngiltere'ye birçok fayda sağlar.

  Londra'da öğrencilerin birçoğu, genellikle evden okula Tube (metro) veya Londra'nın ünlü iki katlı kırmızı otobüslerini kullanarak 30-60 dakika süren bir yolculukla ulaşır.

  Themes Nehri Londra'yı kuzeyden güneye ikiye bölmektedir. Genellikle nehrin kuzey bölümünde birçok önemli bina, yer ve turistik bölge kalmaktadır ve insanların çoğunlukla yaşadığı bu bölge "Gerçek Londra" olarak bilinir. Londra da yaşamak ve kalmak için en iyi yerler batı ve kuzey bölgeleridir ve bu bölgeler diğer bölgelere göre daha pahalıdır. 

  Londra'da yıl boyunca İngiltere geneline göre daha ılıman bir iklim hakimdir. Havalar çoğu zaman önceden tahmin edilmez.Her an yağış beklenebilir. Yaz aylarında sıcaklık ortalama olarak 20ºC civarında seyreder, kışın ise 5ºC ye kadar düşer.

  Londra'daki Türkler
  Londra'da çok sayıda Türk yaşamaktadır. Elde kesin rakamlar olmamasına rağmen 100,000 civarında Türkiye Vatandaşı Londra'da yaşamaktadır. Ayrıca Kıbrıs kökenli Türklerle birlikte bu sayı 200,000 civarındadır. Londra Türkleri özellikle şehrin Kuzey bölgesini kendilerine yurt seçmişlerdir. Türklerin yoğun yaşadığı semtler şunlardır; Stoke Newington, Manor House, Hackney, Wood Green, Seven Sisters, Finsbury Park. Oxford Street civarında ise çok sayıda Türk öğrenci bulunmaktadır. Öğrenciler Oxford Street ve çevresindeki dil okullarına devam etmekte ve çevredeki Türk ve yabancı işyerlerinde part-time işlerde çalışmaktadırlar. 

  Londra'da yaşayan Türklerin önemli bir bölümü kendi işlerinde çalışmaktadırlar. Özellikle lokanta, tekstil, büfe ve bazı hediyelik eşya dükkanları Türkler tarafından yoğun olarak seçilen sektörlerdir. 

   

  Okul Video Galeri

  İngiltere Hakkında

  Okul Nerede ?