Oxford House College Ingiltere Oxford İngilizce Dil Okulu-OHC - İngiltere - Oxford

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • Oxford House College İngilizce Dil Okulu

  Dünyanın en ünlü üniversite kasabalarında İngilizce öğretilmesi bir ayrıcalıktır!

  Oxford Londra'dan sadece bir saat kadar uzaklıkta, İngilizce konuşan dünyanın en ünlü, en eski üniversite kasabalarından biridir. Güzel mimarisi, yemyeşil bahçeleri ve geniş parkları ile canlı bir üniversite şehridir. Oxford ve çevresinde, Oxford Üniversitesini ziyaret etmek, nehirde punting yapmak veya Oxford'un geleneksel İngiliz barlarından birinde dinlenmek gibi her zaman yapılacak bir şeyler vardır.

  TESİSLER

  *Mükemmel merkezi konumu ve erişilebilirlik kolaylığı

  * Tahsis Edilen Öğrenci-Çalışma Merkezi

  *Ortak Öğrenci Odası

  * Öğrenciler için ücretsiz WiFi geniş bant İnternet.

  * Banka hesapları kurma, dolaşma, tıbbi yardım ve çok daha fazlası hakkında destek ve tavsiye sağlayan samimi, yardımcı öğrenci hizmetleri ekibi.

  * 10 Özel Öğrencilik Derslik.

  Okul Foto Galeri

  Oxford Hakkında

  OXFORD

  Dünyanın en köklü üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehri olma özelliğini yüzyıllardır korumaktadır. 

  Nüfusu 140.000 civarındadır. Ülke genelinde %5.1 olan öğrenci nüfusu Oxford'da %26 ya ulaşmıştır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin ve turistlerin varlığıyla ortaya çıkan kozmopolit atmosferin yanında, Oxford Üniversitesinin tarihi ve görkemli kolejleri, yemyeşil parkları, gece hayatı, kaliteli restoranları, kültür ve sanat merkezleri de geleneksel İngiliz yaşantısını sunar.

  Coğrafi konumu dolayısıyla Londra, Birmingham, Bath ve Brighton gibi önemli şehirlere ulaşım hızlı ve kolaydır.

  800 yılı aşkın devam eden oturmuş geleneği ve eğitimiyle çok iyi bilinen Oxford yüzyıllardır süregelen kendine has bu tarihiyle eşine az rastlanır bir şehir olma özelliği taşımaktadır. Şehirde birçok eski dükkan ve geleneksel pazaryerinin yanında yeniyi temsil eden birçok modern dükkan, alışveriş merkezi, bar ve restoran bulunmaktadır. Oxford'un ünlü üniversitesinin eski binaları şehirde çok güzel bir atmosfer yaratmaktadır. Görülecek çok şey vardır. Oxford, Ashmolean ve Pitt Rivers müzelerini gezebilir, Oxford'un ünlü kapalı çarşında alışveriş yapabilir veya nehirde sandalla dolaşabilir, üstü açık otobüslerle şehir türü yapabilir, Ünlü Warwick kalesinden İngiltere kırlarını seyredilebilir, Stratford'da Shakespeare'in doğduğu yer ziyaret edilebilir. Ayrıca  Alis Harikalar Diyarı'nın ve Harry Potter'deki Hogwarts Hall'in doğum yeri olarak görülen Christ Kilisesi görülmesi gereken önemli bir yerdir.

  Apollo ve Oxford Tiyatrolarındaki drama, dans, bale, opera ve müzikalleri içeren bu canlı eğlence programlarına milli ve uluslararası şirketler tarafından organizasyonlar gerçekleştirilir.

  Okul Video Galeri

  İngiltere Hakkında

  Okul Nerede ?