Oxford İnternational İngiltere İngilizce Dil Okulu - UIC Oxford - İngiltere - OXFORD

OXFORD INTERNATIONAL İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULLARI

English UK üyesi olan ve British Council akreditasyonu bulunan Oxford International İngilizce Dil Okulları İngiltere’nin popüler 3 merkezinde; Oxford International Londra Greenwich; Oxford International Brighton ve Oxford International  Oxford merkezleri ile yıl boyu  yıllardır uluslararası öğrencilere İngilizce eğitim vermektedir. Oxford International 'de öğretmenler ve tüm yönetim kadrosu kendilerini öğrencilerin eğitim aldıkları dönem  boyunca en fazla verim alabilmelerine adamışlardır. Esnek başlangıç tarihleri olan Oxford International  merkezlerinde farklı kültürleri yakından tanımaya olanak sağlamak amacı ile dünyanın farklı bölgelerinden öğrenci kabul etmeye özen gösterilmektedir.

 

Oxford International Oxford İngiltere İngilizce Dil Okulu
  • Oxford International Oxford İngilizce Dil Okulu Londra'ya 1 saat mesafededir
  • Dünyanın en ünlü üniversitesi OXFORD bu şehirde bulunur.
  • Londra’ya her 12 dakikada bir otobüs kalkmaktadır
  • Okulda 10 modern sınıf bulunmaktadır.
  • Oxford barları, pubları kafe ve restoranlarıyla tam bir öğrenci şehridir.
  • Güzel parkları ve tarihi günümüze taşıyan müzeleri gezilmeye değerdir.
  • Etüt odası.
  • Öğrenci dinlenme salonu
  • Oxford International  Oxford İngilizce Dil Okulu ALTO ve FIYTO üyesidir.


 

 
OXFORD INTERNATIONAL OXFORD İNGİLTERE İNGİLİZCE DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Oxford International  Oxford İngilizce Dil Okulu öğrencilerine aile yanı konaklama ve yurtta konaklama seçeneği sunmaktadır.

► Aile yanı konaklama
► Yurt Konaklama
____________________________________________________________________________________________________

 

OXFORD INTERNATIONAL İNGİLİZCE DİL OKULLARI

 OXFORD INTERNATIONAL İNGİLTERE İNGİLİZCE  DİL OKULLARI

 Oxford International Londra Greenwichingilizcedilokulu
 Oxford International Oxford İngiltere İngilizce Dil Okulu
 UIC Oxford International Brighton İngiltere İngilizce Dil Okulu

 

   

 

Okul Foto Galeri

OXFORD Hakkında

OXFORD

Dünyanın en köklü üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehri olma özelliğini yüzyıllardır korumaktadır. 

Nüfusu 140.000 civarındadır. Ülke genelinde %5.1 olan öğrenci nüfusu Oxford'da %26 ya ulaşmıştır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin ve turistlerin varlığıyla ortaya çıkan kozmopolit atmosferin yanında, Oxford Üniversitesinin tarihi ve görkemli kolejleri, yemyeşil parkları, gece hayatı, kaliteli restoranları, kültür ve sanat merkezleri de geleneksel İngiliz yaşantısını sunar.

Coğrafi konumu dolayısıyla Londra, Birmingham, Bath ve Brighton gibi önemli şehirlere ulaşım hızlı ve kolaydır.

800 yılı aşkın devam eden oturmuş geleneği ve eğitimiyle çok iyi bilinen Oxford yüzyıllardır süregelen kendine has bu tarihiyle eşine az rastlanır bir şehir olma özelliği taşımaktadır. Şehirde birçok eski dükkan ve geleneksel pazaryerinin yanında yeniyi temsil eden birçok modern dükkan, alışveriş merkezi, bar ve restoran bulunmaktadır. Oxford'un ünlü üniversitesinin eski binaları şehirde çok güzel bir atmosfer yaratmaktadır. Görülecek çok şey vardır. Oxford, Ashmolean ve Pitt Rivers müzelerini gezebilir, Oxford'un ünlü kapalı çarşında alışveriş yapabilir veya nehirde sandalla dolaşabilir, üstü açık otobüslerle şehir türü yapabilir, Ünlü Warwick kalesinden İngiltere kırlarını seyredilebilir, Stratford'da Shakespeare'in doğduğu yer ziyaret edilebilir. Ayrıca  Alis Harikalar Diyarı'nın ve Harry Potter'deki Hogwarts Hall'in doğum yeri olarak görülen Christ Kilisesi görülmesi gereken önemli bir yerdir.

Apollo ve Oxford Tiyatrolarındaki drama, dans, bale, opera ve müzikalleri içeren bu canlı eğlence programlarına milli ve uluslararası şirketler tarafından organizasyonlar gerçekleştirilir.

Okul Video Galeri

İngiltere Hakkında

Okul Nerede ?