Kaplan International College Torquay İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - Torbay/ Torquay

KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH DİL OKULLARI

Kaplan dil okulları dil eğitimi konusunda 80 yılı aşan eğitim deneyime sahiptir. Kaplan International’ın dünya çapında İngilizce konuşulan 6 ülkede toplam 35 okulu bulunmaktadır. Dünya çapında 9 ülkede dil okulları vardır. Her yıl 150 farklı ülkeden 40.000 öğrenciye eğitim vermektedir.

 

Amerika

Boston, Chicago, Los Angeles, New York, San Francisco, Berkeley, Santa Barbara, Seattle

İngiltere

Londra, Bath, Bournemouth, Cambridge, Edinburgh, Liverpool, Manchester, Oxford, Torquay

Avustralya

Adelaide, Brisbane, Melbourne, Perth, Sydney

Kanada

Toronto, Vancouver

Yeni Zelanda

Auckland

İrlanda

Dublin

Almanya

 

Fransa

 

İsviçre

 

 

 

KAPLAN İNGİLTERE

İngilizce’nin doğduğu yerde İngilizce eğitimi alırken, tarihin, modern yenilikle buluştuğu İngiltere’yi keşfedebilirsiniz. Bu süreçte Londra’nın ikonik mekanlarında turlayabilir, yüzerek Torquay’ın deniz mağaralarına ulaşabilir, Arthur’s Seat’te Edinburgh’un mistik geçmişine yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

Kaplan Torquay

Torquay, İngiliz sahilinin cazibesine Akdeniz’den bir dokunuş katan güzel bir sahil kasabasıdır. Torquay’ın güneşli mikro iklimi sayesinde körfez boyunca sıra sıra palmiye ağaçları büyümektedir. İtalyan tarzı büyük villalar renkli dükkanlara, kafelere, barlara karışmaktadır. Torquay’da kano, bot veya jet ski ile köpüklü dalgalarla buluşabilir, efsanevi gizemli yazar Agatha Christie’nin hayatı boyunca yaşadığı evi keşfedebilirsiniz. İngiltere’nin son derece yağmurlu havasına kıyasla en yumuşak iklimine sahip olan bu bölge, ülkeye dil öğrenmek için gelen öğrencilerin tercih ettiği Londra, Oxford ve Cambridge gibi popüler şehirlere nazaran daha az bilinse de nüfusun %25’i öğrencilerden oluşmaktadır.Yakınlardaki büyüleyici Dartmoor Milli Parkı’nda harika su sporları, kır yürüyüşü ve bisiklet turu yapma imkanı bulabilirsiniz. Okulun kendine ait Kaplan minibüsü ve okul dışı geziler için rehberi vardır. Ayrıca bölgede tüm ana İngiliz şehirlerini de bağlayan mükemmel toplu ulaşım ağı bulunur. Dil okulu, şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okulun arazisinde özel yüzme havuzu, bir kafe ve deniz manzaralı harika bir çardak yer almaktadır.

 • İnteraktif yazı tahtaları
 • Çalışma odası
 • Öğrenci salonu
 • Açıkhava alanı
 • Wifi
 • Yüzme havuzu
 • Kafeterya

 

KAPLAN Torquay düzenlenen programlar

 • Genel İngilizce Programları

Haftalık Ders Adedi

20, 28

1 Ders Süresi

45 dakika

Dil Düzeyi

Az-İleri

Başlangıç Tarihleri

Her hafta

Ort. Sınıf Mevcudu

12

Min. Katılım Yaşı

16

 

 • Uzun Dönem İngilizce Kursları
 • İş İngilizcesi Kursları
 • İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

 

 

 

Okul Foto Galeri

Torbay/ Torquay Hakkında

Okul Video Galeri

İngiltere Hakkında

Okul Nerede ?