ICOT College İrlanda Dublin İngilizce Dil Okulu - İrlanda - Dublin

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • ICOT College

  ICOT College dil okulu, 2011 yıllında kurulmuş önemli eğitim deneyime sahip Dublin, İrlanda merkezli bir dil okuludur. Kuruluşundan beri öğrencilerinin aktif katılımını kolaylaştırmak için eğitim sektöründe kendini geliştirmiştir. Bununla beraber bu araştırma ve birikimine dayanarak, hizmet kalitesini her geçen gün daha da geliştirmektedir. Sadece bir İngilizce dil okulu olmasından ziyade, öğrencilerine hayallerine ulaşması için destek olmayı görev edinmiştir. ICOT öğrencilerine yeni kültüre adapte olmaları için her zaman yardımcı olur. Deneyimleri ve uzmanlıkları, öğrencilerin sınıf içinde ve dışında aktif katılımını kolaylaştırmak için okul sürecini ve öğrenci deneyimini başarıyla birleştirmelerini sağlamıştır.

  ICOT College'da, öğrencilere gerçek dünya dilini sunmayı ve öğrencilerin bu dili kullanmaları için İletişimsel Dil Öğretimi prensiplerine bağlı kalarak dil öğretimine karma bir yöntem yaklaşımı uygulamaktadırlar.

   

  ICOT College Dublin

  Dublin, İrlanda'nın doğu kıyısındaki Leinster eyaletinde yer almaktadır. Avrupa'nın en hızlı büyüyen ekonomilerinden birine sahiptir ve geleceğinize yatırım yapmaya başlamak için harika bir yerdir.

  Ana Dublin kampüsü, Dublin şehir merkezinin kalbinde, şehrin ana caddelerinden biri olan Westmoreland Caddesi üzerinde yer almaktadır. Ünlü Temple Bar bölgesine, Hükümet Binalarına, Trinity College Dublin'e ve Dublin'in bir dizi mükemmel müzesine kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Kampüse şehrin her yerinden kolayca erişilebilir ve bir Luas durağının ve birkaç otobüs durağının yakınında elverişli bir konumdadır.

  ICOT College Dil okulu aylık olarak planladığı gezi ve sosyal aktivitelerle öğrencilerinin sosyalleşmelerini amaçlar. Sosyal aktiviteler öğrencilere okul panosunda duyurulur. Bu aktivitelerin çoğu ücretsizdir. Ücrete tabii olan aktiviteler; örneğin bir müze gezisi düzenlenecekse müzenin giriş ücretidir. Öğrencilerin bu aktivitelere katılıp İngilizce pratiği yapma şansları olur. Aynı zamanda yeni arkadaşlıklar edinip hem keyifli vakit geçirme hem de diğer öğrencilerle kültür alışverişinde bulunma şansları yakalarlar.

  • Modern sınıflar
  • Wifi
  • Ortak alanda mikrodalga fırın ve elektrikli su ısıtıcısı
  • Ortak salon
  • Bilgisayarların olduğu tesis içi kütüphane

   

   ICOT College Dublin’de düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce

  Haftalık Ders Adedi

  15 saat

  1 Ders Süresi

  Sabah dersleri:
  09: 00-10: 30 arası
  ve 22.45 - 12.15

  Öğleden sonra dersleri:
  13:00 - 14:30 arası
  ve 2.45 - 4.15

  Kurs Süresi

  2-52 hafta

  Dil Düzeyi

  Az-İleri

  Başlangıç Tarihleri

  Her hafta

  Ort. Sınıf Mevcudu

  15

  Min. Katılım Yaşı

  18

   

  • IELTS Hazırlık

   

   

   

  Okul Foto Galeri

  Dublin Hakkında

  Okul Video Galeri

  İrlanda Hakkında

  Okul Nerede ?