Oxford House College Kanada Toronto İngilizce Dil Okulu-OHC - Kanada - Toronto

 • OKUL FİYAT LİSTESİ
 • OKUL KAMPANYA
 • Oxford House College İngilizce Dil Okulu

  1974 yılından beri hizmet vermeye devam eden Oxford House College, o günden beri dünyanın en büyük ve en saygın dil kurslarından biri haline gelmiştir. Siz eğitim alırken şehrin sunduğu her şeyi özümsemeniz için size en iyi şansı vermek için merkezi bir konuma sahiptir. Her yıl, 7.000'den fazla yerel ve uluslararası öğrenci OHC'ye İngilizce becerilerini, eğitimlerini ve kariyer beklentilerini geliştirmek için gelmektedir. OHC, birçok seçkin ve kaliteli okul ile ortaklık içindedir. Yenilikçi, deneyim odaklı bir eğitim anlayışını benimsemektedir. 5 farklı ülkede 3 ayrı kıtada merkezleri olduğundan 7/24 iletişim sağlamak mümkündür.

   

  OHC İngiltere    

  London( Oxford Street), London( Richmond), Stratford- Upon- Avon

  OHC Kanada      

  Toronto, Vancouver, Calgary

  OHC İrlanda       

  Dublin

  OHC Avustralya

  Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Cairns

   

  OHC USA           

  New York, Boston, Miami

   

  OHC Toronto İngilizce Dil Okulu

  Toronto heyecan ve merakla dolu canlı bir şehir; İngilizce öğrenirken gerçek çok kültürlülüğü deneyimleyebileceğiniz ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlarla tanışabileceğiniz bir yerdir. Kanada'nın en büyük şehri ve dünyanın en kozmopolit merkezi olan Toronto, yaşamak için dünyanın en iyi şehirlerden biri olarak seçildi. Kuzey Amerika'nın en  popüler yerlerine  (Toronto ünlü Niagara Şelalelerinden bir saat uzaklıktadır) yakın olan Toronto'da herkes için bir şeyler vardır. Economist Intelligence Unit ve Mercer Quality of Living Survey tarafından yaşanılacak en iyi şehirlerden biri olarak seçilmiştir.  Aynı zamanda Kuzey Amerika’nın en temiz ve en güvenli şehirlerinden birisidir.

  OHC English - eski adı Sol Schools - Toronto ilk kaydını 1996'da aldı ve dünyanın dört bir yanından 8000'den fazla öğrenciye ev sahipliği yaptı. Okulun kuruluş felsefesi, öğrenciler için sıcak ve rahat bir ortamda yüksek kaliteli ESL İngilizce programları sunmaktır. Giderek daha büyük organizasyon olan OHC’de bu kuruluş felsefesi aynı kaldı.

  OHC Toronto, Toronto şehir merkezindeki üç tarihi hükümet tarafından belirlenen konakta yer almaktadır. Okulun konumu öğrencilerin önlerinde bahçe ve bahçe bulunan bir ofis binasının dışındaki tek dil okulu olarak okula şehirde benzersiz ve çok avantajlı bir konum sağlıyor.

  OHC Toronto özelliklerinden bazıları arasında;

  • TV'ler, Monitörler, DVD oynatıcılar, Mikrodalgalar, Buzdolapları ve Langırt masası.
  • Kitap ve video kütüphanesi.
  • Sabah boyunca kahve ve snack dükkanı.
  • Kendi kendine çalışma ve rehberli çalışma için tüm öğrencilerin kullanabileceği kendi kendine çalışma materyalleri
  • Ücretsiz kablolu ve WiFi internet erişimi mevcuttur.
  • Maksimum sınıf mevcudu 16 (ortalama 12) olan 25 derslik.

   

  Ulaşım: Toronto’da demiryolu ulaşımı son derece gelişmiştir. Birçok yere metro veya tramvay kullanarak ulaşabilirsiniz. TTC Metro, tramvay ve otobüs seferlerini gerçekleştirmektedir. En yaygın olarak ulaşımda Tramway kullanılır. Tüm araçları Shoppers Drug Mart ve metro istayonlarından ve marketlerden temin edebileceğiniz Presto Card ile kullanabilirsiniz.

   

   Oxford House College Toronto’da  düzenlenen programlar

  • Genel İngilizce Programları

  Haftalık Ders Adedi

  15, 20, 30

  1 Ders Süresi

   

  Dil Düzeyi

  Başlangıç-İleri

  Başlangıç Tarihleri

  Her Pazartesi

  Ort. Sınıf Mevcudu

   

  Min. Katılım Yaşı

  19

  • IELTS Hazırlık Programı
  • TOEFL Hazırlık Programları
  • Cambridge Sınavları Hazırlık Programları
  • İş İngilizcesi

  Okul Foto Galeri

  Toronto Hakkında

  Okul Video Galeri

  Kanada Hakkında

  Okul Nerede ?