Kings College İngilizce Dil Okulları

King's Colleges İngiltere'de  Bournemouth, Londra ve Oxford'da, Amerika'da Boston, Los Angeles ve New Jersey'deki donanımlı okullarında yıl boyunca İngilizce erğitimi veriyor. Gerek okullatın sahip oldukları olanaklar, verilen eğitimin kalitesi, öğretmenlerin deneyimle ve uzman olmaları geekse ders dışı etkinleriyle King's Colleges  üst düzey dil okulları arasındadır.

King's Colleges Dil eğitiminin yanısıra Üniversitelerin 2. 7 3. sınıflarına doğrudam girişi sağlayan Programları, Çocuk ve gençlere yönelik yaz dönemi programlarıyla da son derece popüler bir organizasyondur.

King's Colleges okulları ve programlarıhakkında kapsamlı bilgi, okul kayıt işlemleri için hemen King's Colleges Temsicisi  EDUROTA'yı arayınız.

Kings Collage Dil Okulu Merkezleri

Kings College Amerika İngilizce Dil Okulları

King's Colleges Amerika'da Boston ve Los Angeles'daki İngilizce dil okullarına yakın zamanda New Jersey'deki dil okulunu da ekledi.... Devamı >>

Kings College İngiltere İngilizce Dil Okulları

King's Colleges İngiltere İngilizce Dil okullarında azami 10 kişilik az öğrencili sınıflarda üst düzey eğitim alırsınız. King's Colleges İngiltere'de Ozfoırd, Londra ve Bournemouth'daki okullarında geniş bir yelpazade farklı konularda eğitim veriyor.... Devamı >>