LAL Language Centres Amerika İngilizce Dil Okulları

LAL Amerika İngilizce Dil Okulları Amerikanın en güneşli bölgelerinden biri olan Florida'da Fort Lauderdale'de, diğeri Amerikanın popüler kentilerinden biri olan olan Boston'da eğitim veriyor.

LAL Fort Lauderdale, Florida'da Palm Beach ve Miami arasında harika konumuyla İngilizce öğrenmek için Florida'yı seçen öğrencilere drs dışı zamanlarda da bir çok etkinlik için fırsat sunar.

LAL New York, Manhattan şehir merkezine 17 dakika uzaklıktaki şehir içinde konumlsnmış geleneksel bir amerikan üniversitesi olan Fordham Üniversitesi kampüsündeki binasında faaliyet gösteriyor. LAL New York öğrencileri üniversite kampüsündeki yurtlarda kalabilmektedir.

LAL Language Centres Amerika Dil Okulu Merkezleri

LAL Boston Amerika İngilizce Dil Okulu

LAL Boston, LAL Dil okullarının en yeni üyesidir. Amerika'nın eğitim başkenti olan Boston İngilizce dil öğrenimi için ideal bir kenttir. LAL Boston, Boston'un cazibe merkezlerine yaskın konumuyla öğrencilerini Boston'daki canlı yaşam ile içiçe tutar.... Devamı >>

LAL Fort Lauderdale Amerika İngilizce Dil Okulu

LAL Fort Lauderdale, Amerika’nın en güneşli bölgelerinden biri olan Florida'da Palm Beach ve Miami arasında harika konumuyla İngilizce öğrenmek için Florida'yı seçen öğrencilere drs dışı zamanlarda da bir çok etkinlik için fırsat sunar. ... Devamı >>