LSI Yeni Zelanda İngilizce Dil Okulları

Yeni Zelanda'nın Finans ve Kültür merkezi olan  Auckland, ziyaretçilerine cazip alış veriş lanaklarından Maori ve Polinezya sanatı gösterilerine kadar pek çok şey sunar. 

LSI Auckla'da İngilizce eğitimi alırken eğitim sürenize bağlı olarak yasal çalışma olanağından yararlanabilir, giderlerinizin önemli bir kısmı karlılarken, iş deneyimi de kazanabilirsiniz.

LSI Auckland Yeni Zelanda Dil Okulu hakkında kapsamlı bilgi ve size özel fiyatlandırmalar için LSI Temsilcisi EDUROTA'yı hemen arayınız.

LSI Yeni Zelanda Dil Okulu Merkezleri

LSI Auckland Yeni Zelanda İngilizce Dil Okulu

LSI Yeni Zelanda İngilizce Dil Okulu Yeni Zelanda’nın en büyük ve modern kenti Auckland’da, şehrin tam merkezinde, Myers parkının güzelliklerini seyredebileceğiniz bir binada eğitim veriyor.Sınıflar geniş ve ferah, okul donanımlıdır. LSI Auckland Yeni Zelanda İngilizce dil okulunda farklı ülkelerden gelen öğrencilerden oluşan uluslararası bir ortamda dil eğitimi alacak, İngilizcenizi geliştirip,Yeni Zelanda’yı tecrübe ederken, farklı kültürlerden gelen diğer öğrencilerle uluslararası deneyime de sahip olacaksınız.... Devamı >>