Niçin ESdubai İngilizce Dil Okulu, Dubai

NİÇİN ESDUBAI İNGİLİZCE DİL OKULU?

EsDubai, Yeni Dubai’nin kalbi olan, Jumeirah Lake Towers (JLT)’ta bulunmaktadır. JLT rahat ulaşımlı bir yerdedir ve büyük bir yemek seçimi, perakende ve eğlence seçenekleri sunup, toplu ulaşımı harikadır (iki tane metro istasyonu vardır) ve Dubai Marina Alışveriş Merkezinden ve plajdan sadece birkaç dakika mesafededir.

EsDubai’ninkKonumu güvenli çevresi, yerli spor alanları ve aktiviteleri ve ücretsiz dolmuş ulaşımı ile uluslararası öğrenciler için ideal bir ortam sunar.

ES Dubai insanların ingilizce öğrenmek için birden çok sebebi olduğunu biliyor. Ve biz sizleri hedeflerinize ulaştıracak uygun ortamı sağlıyoruz. ES Dubai olarak sizi hedeflerinize ulaşmada destekleyecek tecrübeli hocalarımız tarafından geniş yelpazede kurs seçenekleri sunuyoruz.

 • Ücretsiz Wi-Fi 
 • Kütüphane/çalışma odası

Ortalama sınıf büyüklüğü: 10

Maksimum öğrenci sayısı: 17

Öğretmenler: Delta/CELTA/TESOL nitelikli native İngiliz hocalar

Müsait kurslar:

 • Genel İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • IELTS sınavına hazırlık
 • Özel ders
 • Konuşma dersleri 

Büyük öğretmen ve sınıf kaynakları: ES Dubai'de, nitelikli ve deneyimli öğretim yüksek standartlarda hem de dijital sınıf teknolojisini kullanarak İngilizce öğrenmenize yardımcı anadili İngilizce, bizim eğitmenler vardır.

Dil ve sosyal program: Bir aktivite programından çok daha fazlası,ekibimiz aktiviteleri İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenizi ve aynı zamanda eğlenmenizi sağlayacak şekilde düzenlemektedir. Bazen öğrenmenin en iyi yolu eğlenerek öğrenmektir.

Dünyanın her yerinden öğrenciler: 41 farklı milletten öğrencilerle bir arada okuyup uzun dönem arkadaşlıklar edineceksiniz.

Okulumuzun konumu: Bizim bir konumda yeni bir Dubai, plaj alanı ve Yat Limanı Alışveriş Merkezi içinde yakın olmasının yanı sıra, toplu taşıma mükemmel erişime sunmaktadır.

Açık kapı politikası: Endişeleri veya deneyim herhangi bir yönü hakkında sorularınız varsa, her zaman yardıma hazırdır ekibinin bir üyesi olduğunu.

24-saat acil yardım hattı: Sen ve senin aile-güven verici bir hizmet bizim acil yardım hattı günün veya gecenin herhangi bir zamanda yardım sağlar

ESDUBAI KONAKLAMA

At ES Dubai konaklamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu yüzden bütçenize ve bireysel koşullarınıza en uygun yeri bulmanıza yardımcı oluyor. .

Uninest Yurtları

Uninest Dubai’de okuyan öğrencilere güvenli ve esnek ev sunan bağımsız bir öğrenci konaklama şirketidir.

Uninest gardrop, yatak ve çalışma masaları ile tam döşemeli tek ve çift odalar sunar. Yurt ayrıca konforlu yaşama, eğitim ortamı ve sosyal alan odaklı olarak öğrencilerin eğitim deneyimini geliştirir. Yurt ES Dubai’ye ve Dubai’deki önemli konumlara her gün ücretsiz dolmuş sunar. Buna ek olarak ortak kolaylıkları sunar:

 • Her odada sizin tarafınızdan bağımsız olarak yönetilen bir klima vardır
 • Binanın tüm ortak kullanım alanlarında yüksek hızlı internet (WiFi) mevcuttur.
 • Uninest Öğrenci Yurtlarındaki ikametiniz boyunca internet dahil tüm faturalar kira fiyatınızın içindedir. Sizden gizlenmiş ekstra masraflar yoktur
 • Tüm apartmanlarda paylaşımlı mutfak vardır. Mutfaklarda ocak ve fırın, dolap/dondurucu, mikrodalga, mutfak masası, sandalye ve özel eşyanızı/yemeğinizi saklayacağınız özel dolaplarınız mevcuttur.
 • Tam donanımlı bir spor salonu tüm gün boyunca öğrencilerin kullanımına açıktır.
 • Eğitimli cankurtaranlar gündüz saatlerinde açık olan havuzumuzda hizmet vermektedirler.
 • Öğrencilerin kullanabilmesi için oldukça sessiz bir çalisma alanı mevcuttur.Grup çalışmalarınızı tamamlayacağınız mükemmel bir yerdir.Diğerleri ders çalışmazken burası sosyal alan olarak da kullanılabilir.
 • Öğrencilere rahatlaması, gevşemesi ve şehir manzaralarının tadını çıkarması için açık alan vardır.
 • Bina içerisinde bulunan café, yurt sakinleri ve misafirler için sağlıklı ve uygun yemek çeşitleri sunar.
 • Öğrencilerimizin güvenliği önceliğimizdir. Sadece yurt sakinlerinin girdiğine emin olmak için her yaşayana özel giriş kartı verilir.
 • 7/24 bina koruma ekibimiz vardır. Binamızda herhangi bir şey yanlış gidiyorsa, onu çabuk ve etkili bir şekilde onarırız. Bu hizmet ücretsizdir.
 • Yardımsever Müşteri Destek Hizmetleri Ekibimiz binada 7/24 müsaittir. Kendilerini mükemmel müşteri hizmeti, yardım ve destek vermeye adamış ekibimiz her an sizin hizmetinizde!

 

ESDUBAI SOSYAL ETKİNLİKLER

Sosyal Program ES Dubai

Başlıca kaygımız dünya çapında eğitim sağlamak olsa da, öğrencilerimizin ES Dubai'de geçirdiğimiz zamanın çoğunu yapmasını sağlamak istiyoruz.

Sadece öğrencilerimiz için çok çeşitli sosyal aktiviteler sunuyoruz. Bu sayede öğrencilerimize Dubai'de yeni bir şeyler yaşama fırsatı ve diğer öğrencilerle tanışma fırsatı verebileceğini umuyoruz.

Şeyh Zayed Büyük Cami Merkezi Abu Dabi

Bu mimari sanat eseri, şaşırtıcı derecede 40.000 ibadete sahip olan dünyanın en büyük camileridir.

Şarja Müzesi

Sharjah İslam Medeniyeti Müzesi, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri'nde bir müzedir.

Çöl safarisi

Al Hibab'ın Kırmızı Kum Tepeleri'nde, lezzetli bir barbekünün ve geleneksel eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz bir çöl kampına doğru ilerlerken muhteşem manzaralara hayran kalacaksınız.

Kite Plajı'nda sörf yapmak

Kite Plajı'nı ziyaret edin ve özel kitesurf bölgesinin yanı sıra sörf ve kano için en iyi noktayı keşfedin.

Emirates Park Hayvanat Bahçesi

Görkemli bir çift beyaz kaplan da dahil olmak üzere 1700'den fazla hayvanla, hayvanat bahçesinin ‘Predators’ ve ‘Wild Animals’ da bulunan 31 yaşında, 300 kg artı Sibiryalı ayı, aslan, çita ve zebralar dahil.