Shafston College Avustralya İngilizce Dil Okulları

Shafston Avustralya okulları Brisbane ve Gold Coast'da eğitim veriyor. Her iki okul da Avustralya'daki benze okullara kıyasla çok daha geniş bir alandai bir kampüs ortamında, modern donanımlı binalarda eğitim veriyorlar. Shafston Dşl okullarında Dil eğitiminin yanısıra Sertifika ve diploma programları konusunda da eğitim veriliyor. Shafston dil okulları sadece Brisbane'in değil Avustralya' nın da alanında en iyi okulları arasındadır.

Shafston okullaronın kampüslerindeki yurtlarda modern ortamlarda ekonomik fiyatlar kalabilirsiniz. Okuldaki Barista eğitimi de verilmektedir. Bu eğitimle iş bulmak kolaylaşmaktadır.

Shafston Brisbane ve Shafston Gold Coast merkezlerinin Türkiye'ye özel çok özel ndirim kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalarla üst düzey kaliteli eğitimi donanımlı bir ortamda cazip fiyatlarla alabilirsiniz.

Shafston dil okulları hakkında kapsamlı bilgi ve kayıt işlemleri için Shafston temsilcisi EDUROTA'yı hemen arayın, Shafston 'un çok avantajlı kampanyalarından yararlanın.

Shafston College Avustralya Dil Okulları

Shafston College Brisbane Avustralya İngilizce Dil Okulu

Avustralya'nın en hızlı gelişen, büyüyen kenti olan Brisbane'de ingilizce eğitimi almak için ilk akla gelen bir iki okuldan biridir Shafston College. Öğrencilkerin eğitim aldıktan sonra en çok önerdikleri okullar arasındadır. Donanımlı geniş bir kampüste eğitim almak için hafston College'ı değerlendirebilirsiniz.... Devamı >>

Shafston College Gold Coast Avustralya İngilizce Dil Okulu

Avustralya'nın 6. büyük kenti Gold Coast ort. 650.000 nüfusa sahiptir ve 2.300.000 nüfuslu Brisbane'e sadece 70 km uzaklıktadır. Avustralya'nın en önemli tatil ve turizm mekezleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Shafston Gold Coast'ın donanımlı kampüsünde kaliteli eğitim sizi bekliyor.... Devamı >>