St. Giles İngilizce Dil Okulları

En köklü ve en iyi İngilizce dil okulların biri olan St Giles International Dil Okulları 1955'den günümüze İngiltere'de Londra'da 2, Eastbourne ve Brighton'da, Amerika'da San Francisco ve New York'da, Kanada'da Vancouver'daki okullarında  her yıl 100'den fazla ülkeden gelen  15.000 dolayında öğrenciye uluslararası bir ortamda İngilizce eğitimi veriyor.

St Giles öğretmenlerinin tümü TESOL, CELTA vb uluslsratası geçerliliğe sahip sertifikalara sahip, farklı seviyelerde olsnlara İngilzce eğitimi verebilme konusunda deneyimli ve konularında uzmandır.

Tüm St Giles dil okullarında Ders dışı zamanlar öğrencilerin pratik yapabilmelerine olanak sağlayan bir dizi erkinlik, geziler düzenlenmektedir.

St Giles okulları The Quenn Awards (2015)  ödülüne hak kazanmış, The Sunday Times International Track 200 (2013) listesine girerek gelişmesini ispatlamıştır.

St Giles İngilizce Dil Okulları Genel İngilizce eğitiminden sınav hazırlık kurslarına, İş adamlarına yönelik programlardan İngilizce öğretmenlerine yönelik programlara, çocuklar ve gençler için yaz tatili programlatrına kadar geniş bir yelpazade programlar düzenlemektedir.

Sy Giles İngilizce dil okullarının İngiltere, Amerika, Kansada'daki merkezleri, düzenlenen programlar hakkında kapsamlı bilgi, kayıt işlemleri  için St Giles Dil okulları Temsilcisi EDUROTA'yı hemen arsyın, Türk öğrencilere yönelik cazip St Giles kampanyalatından yararlanın.

St. Giles Dil Okulu Merkezleri

St. Giles İngiltere İngilizce Dil Okulları

St Giles İngiltere İngilizce Dil Okulları İng,ltere'nin en köklü bir kaç İngilizce dil okulundan biridir. Londra'da biri merkezde diğeri daha sakin bir bölge olan Highgate'de, Eastborne ve Brighton olmak üzere 4 sayrı okulda eğitim veriyor. Gençlere yönelik dil programları ise 6 ayrı merkezde düzenleniyor.... Devamı >>

St. Giles Amerika İngilizce Dil Okulları

St Giles Amerika İngilizce Dil Okulları Amerika'nın iki ayrı ucundaki en popoüler 2 merkezinde, San Francisco ve New York'ta eğitim veriyor. Orlandai Los Angeles, New York, San Francisco ve Orlanda'da ise yaz döneminde gençlere yönelik yaz programları konusunda üst düzery, prestijli kampüds programları düzenlemektedir.... Devamı >>

St. Giles Kanada İngilizce Dil Okulları

Vancouver Kanada'nın en ılımanm iklim bölgesi Vancouver'da faaliyet gösteren St Giles Kanada İngilizce Dil Okulu kaliteli eğitimi Türk öğrencilere yönelik çok cazip fiyatlarla veriyor.... Devamı >>