St. Giles İngiltere İngilizce Dil Okulları

İngiltere’nin en köklü ve en iyi İngilizce dil okullarından biri olan St Giles International Dil Okulları 1955'den günümüze İngiltere'de Londra'da 2, Eastbourne ve Brighton'daki okullarında  her yıl 100'den fazla ülkeden gelen  binlerce öğrenciye uluslararası bir ortamda kaliteli  İngilizce eğitimi veriyor.

St Giles İngilizce öğretmenlerinin tümü TESOL, CELTA vb uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalara sahip, farklı seviyelerdeki öğrencilere İngilizce eğitimi verebilme konusunda deneyimli ve konularında uzmandır.

St Giles İngilizce dil okullarında ders dışı zamanlarda pratik yapabilmesine olanak sağlayan bir etkinlikler, geziler organize etmektedir.

St Giles İngilizce dil okulları The Quenn Awards (2015)  ödülüne hak kazanmış, The Sunday Times International Track 200 (2013) listesine girerek gelişmesini ispatlamıştır.

St Giles İngilizce Dil Okullarında Genel İngilizce eğitiminden sınav hazırlık kurslarına,İş adamlarına yönelik programlardan İngilizce öğretmenlerine yönelik programlara, çocuklar ve gençler için yaz dönemi programlarına kadar geniş bir yelpazede programlar düzenlemektedir.

St Giles İngilizce dil okullarında düzenlenen programlar hakkında kapsamlı bilgi, kayıt işlemleri  için St Giles Dil okulları Temsilcisi EDUROTA'yı hemen arayın, Türk öğrencilere yönelik cazip St Giles kampanyalarından yararlanın.

St. Giles İngiltere Dil Okulu Merkezleri

St Giles Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu

Londra’nın kalbinde, Londra’nın cazibe merkezlerine kolay ulaşılabilecek bir konumda olan St Giles Londra İngilizce Dil Okulu, British Museum'a 5 dakika yürüme uzaklığında olan Bloomsbury'nin tam merkezinde standart bir dil okulundan çok daha fazla olanaklara ve güzelliğe, donanıma sahip çekici bir binada hizmet vermektedir. St Giles Londra modern çalışma yöntemlerinden yararlanmak isteyen öğrenciler için geniş olanaklar sunmaktadır..... Devamı >>

St Giles Londra Highgate İngiltere İngilizce Dil Okulu

St Giles Londra Highgate, ünlü kuzey Londra banliyösünde bulunan Highgate'te hizmet veren güzel bir eğitim merkezidir. St Giles Londra Highgate'in gelişmiş ulaşım olanakları ile sadece 20 dakikada Londra'ya ulaşabileceğiniz canlı ve gelişmekte olan bir şehirdir. St Giles Highgate, güvenli ve huzurlu çalışma ortamı arayan öğrenciler için ideal bır merkez olup, alanında uzman öğretmenleri ve yüksek akademik standartlarıyla rahat bir eğitim ortamı sunar... Devamı >>

St. Giles Brighton İngiltere İngilizce Dil Okulu

St Giles Brighton İngilizce Dil Okulundan, Brighton’daki cafe, restorant ve alış veriş merkezlerine kısa bir yürüyüş ulaşılabilecek konumda Brighton şehir merkezindedir. St Giles Brighton’da kütüphane, modern dil/bilgisayar labarotuvarı ve internet erişimi, kafeteryası vb öğrencilerine her türlü olanak sunulmaktadır. Ders dışı zamanlarda öğrencilerin pratik kazanabilmeleri ve hoşças vakit geçirebilmeleri için Öğrenci partileri, futbol ve tenis turnuvaları, Cambridge, Oxford gibi popüler merkezlere geziler düzenlenmektedir... Devamı >>

St. Giles Eastbourne İngiltere İngilizce Dil Okulu

St Giles Londra İngilizce Dil Okulu, British Museum'a 5 dakika yürüme uzaklığında olan Bloomsbury'nin tam merkezinde standart bir dil okulundan çok daha fazla olanaklara ve güzelliğe, donanıma sahip çekici bir binada hizmet vermektedir. St Giles Londra modern çalışma yöntemlerinden yararlanmak isteyen öğrenciler için geniş olanaklar sunmaktadır..... Devamı >>