Twin İngiltere İngilizce Dil Okulları

TWIN ENGLISH Centre İngiltere İngilizce Dil Okulu Twin grup bünyesinde bulunan bir kuruluştur. Dünyanın her yerinden 50000 üzerinde öğrenciye her yıl eğitim veren kuruluş yıllardır eğitim veren güvenilir bir markadır.

TWIN ENGLISH Centre İngiltere İngilizce Dil Okulu İngiltere'de iki merkezde eğitim vermektedir bunlar: TWIN Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu, TWIN Eastbourne İngiltere dil Okuludur. Bunun dışında genç tatil programları, Chelsea futbol kampları, çalışma ve mesleki eğitim olanakları okulun öne çıkan özellikleridir.

Twin Dil okulları hakkında kapsamlı bilgi ve okul kayıt işlemleri için Twin Dil Okulları temsilcisi EDUROTA'yı arayın, Twin Eastbourne ve Twin Londra dil okullarındaki cazip indirim kampanyalarından yararlanın.

Twin İngiltere Dil Okulu Merkezleri

Twin Eastbourne İngiltere İngilizce Dil Okulu

TWIN Eastbourne İngiltere İngilizce Dil OkuluEastbour’nun sakin ve huzurlu bir bölgesinde bulunmaktadır. Öğrenciler Londra’ya sadece 1.5 saat uzaklıkta deniz kenarında olmanın tadını çıkarırlar. TWIN Eastbourne İngiltere İngilizce Dil Okulu English UK üyesidir ve British Council akreditasyonludur.... Devamı >>

Twin Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu

TWIN ENGLISH Centre Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu Londra köprüsü tren istasyonuna 10 dakika uzaklıkta bulanmaktadır... Devamı >>